Advert

“Ailede Temel İlk Yardım”

Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici muhtarlara düzenlenen aile okulu eğitimine katıldı

“Ailede Temel İlk Yardım”
“Ailede Temel İlk Yardım” Admin
Bu içerik 111 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici, Millî Eğitim Bakanlığınca başlatılan Aile Okulu Eğitimleri kapsamında ilçede bulunan Muhtarlara Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonunda verilen Aile Okulu Eğitim seminerine katıldı.

Geçtiğimiz Ağustos ayında Millî Eğitim Bakanlığınca tüm Türkiye’de başlatılan ve muhtarlara da verilmesi kararlaştırılan aile eğitimleri kapsamında Emirdağ Halk Eğitimi Merkezinde ilçede görev yapan muhtarlara yönelik düzenlenen “Ailede Temel İlk Yardım” eğitimine katıldı.

EMEK VERENLERE TEŞEKKÜR

Verilen eğitimin önemine değinen Kaymakam Osman Bilici, “İlçede bu tür çalışmalar yoğun bir şekilde devam ediyor. Hedefimiz bütün vatandaşlarımıza ulaşmak. Bu nedenle muhtarlarımız ile bir araya gelerek her kesime ulaşmayı sağlamak istiyoruz. Muhtarlarımızın bu eğitime katılması toplumsal yapımızın en değerli yapısı olan aile kurumumuzun sürdürülebilirliği toplumsal bilincin canlı tutulması için önem arz etmektedir. Aile Okulu Projesi'ni hayata geçiren ve emek veren herkese teşekkür ediyorum" dedi. İlk yardım konusunun önemli bir konu olduğunu belirten Kaymakam Bilici, eğitime katılımlarından dolayı da tüm muhtarlara teşekkür etti. >>ODAK HABER MERKEZİ

 

#afyon #emirdağ #osmanbilici #toplantı #odakgazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Maçı birlikte izlediler
Maçı birlikte izlediler
Başkanlar fikir alış verişinde bulundu
Başkanlar fikir alış verişinde bulundu