Advert

UGİKAD güzel hedeflerle yola çıktı

Uluslararası Girişimci İş Kadınları Derneği (UGİKAD) Başkanı Melike Akkent, Gün FM’in konuğu oldu. Akkent programda derneğin çalışmalarıyla ilgili bilgiler aktardı

UGİKAD güzel hedeflerle yola çıktı
UGİKAD güzel hedeflerle yola çıktı Admin
Bu içerik 84 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Akkent: “Amaçlarımız doğrultusunda kadın, genç, engelli başta olmak üzere tüm girişimcilerimiz nezdinde etkin sürdürülebilir ulusal ve uluslararası faaliyetlerde bulunmak, projeler geliştirmek, çalışmalar yapmak başlıca hedeflerimiz arasındadır. Bu bağlamda bu şevk ve heyecan ile çalışmalarımıza başladık ve sürdürmekteyiz” diye konuştu.

“İş kadınlarını ziyaret ediyoruz”

Alanında başarılı olan ilimizdeki iş kadınlarını ziyaret ederek istişarelerde bulunduğunu belirten Akkent, “İş dünyasında yer alan kadınlarımızla fikir alışverişinde bulunuyoruz. Derneğimizle ilgili bilgilendirme yapıyoruz. Neredeyse tüm ziyaretlerde işbirliği fikirleri ortaya çıkıyor. Önümüzdeki süreçte bunlardan yapabileceklerimizi gerçekleştireceğiz” şeklinde değerlendirmede bulundu.

Afyon’un marka değerlerinin uluslararası çapta tanıtımıyla ilgili uzun vadeli planları olduğunu bahseden Akkent, “Umarım bunu gerçekleştirebiliriz” dedi.

Yayın sonrası Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile görüşen Akkent yayın dolayısıyla Akar’a teşekkür etti. Akar ise iş yaşamındaki tüm kadınların yanlarında olduklarını söyleyerek Akkent’e başarılar diledi.

Yayın esnasında dernek üyesi Avukat Gönül Ar Güngör de hazır bulundu. ODAK HABER MERKEZİ

 

#UGİKAD #odakgazetesi #afyon #gönülargüngör #fadimeakar #GÜNFM #melikeakkent
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğrencilerin mekanı belli
Öğrencilerin mekanı belli
Şimdi Festival zamanı!
Şimdi Festival zamanı!