Advert

Zeybek ilçelerin nabzını tutuyor

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ve beraberindeki heyet, ilçe ziyaretleri kapsamında Dinar'da bir takım ziyaretlerde bulundu

Zeybek ilçelerin nabzını tutuyor
Zeybek ilçelerin nabzını tutuyor Admin
Bu içerik 95 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı'yı ziyaret etti. Başkan Zeybek'e ziyaretinde, Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Karakuş, AK Parti İl Yönetim Kurulu üyeleri, AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Özgül ve İlçe yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.

ÇİÇEK TAKDİM EDİLDİ

Ziyaret kapsamında Başkan Sarı, belediye olarak ilçede yapılan ve yapımı devam eden projeler hakkında Başkan Zeybek ve beraberindeki heyete bilgi verdi. Samimi ve sıca ortamda gerçekleşen ziyaretin ardından Başkan Sarı günün anısına Başkan Zeybek'e çiçek takdim etti. 

Öte yandan geçtiğimiz günlerde belediye hizmet binasına taşınan Şehit ve Gaziler Derneğine ziyarette bulunan Başkan Zeybek ve beraberindeki heyet, dernek temsilcilerine yeni dernek binasının hayırlı olması temennisinde bulundu.
Başkan Zeybek konuyla ilgili, "Bizleri misafir eden ilçe başkanımıza ve belediye başkanımıza teşekkür ediyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum" dedi. >>ODAK HABER MERKEZİ

#dinar #afyon #mehmetzeybek #nihatsarı #odakgazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yeni sezona hazırlanıyorlar
Yeni sezona hazırlanıyorlar
Mermer Sektörü Bilgilendiriliyor
Mermer Sektörü Bilgilendiriliyor