Hedeflerimize ilerliyoruz

Orman ve Su İşleri eski Bakanı İlimiz Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, “AK Parti'mizin iktidar oluşunun 18. sene-i devriyesini gönülden kutluyorum”

Hedeflerimize ilerliyoruz
Hedeflerimize ilerliyoruz Admin
Bu içerik 30 kez okundu.

Hedeflerimize ilerliyoruz

Orman ve Su İşleri eski Bakanı İlimiz Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, “AK Parti'mizin iktidar oluşunun 18. sene-i devriyesini gönülden kutluyorum”

AK Parti’nin iktidara gelişinin 18. Yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınlayan Orman ve Su İşleri eski Bakanı İlimiz Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, “14 Ağustos 2001 tarihinde Afyonkarahisar’da temelleri atılan partimiz, kurulduğu günden bugüne kadar milletimizin büyük teveccühüne mazhar olmuştur. AK Partimiz, 3 Kasım 2002 tarihinde, bundan 18 yıl önce katıldığı ilk seçimden büyük bir başarı ile çıkarak tek başına iktidar olmuştur. Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın güçlü liderliğinde 2002 yılından itibaren yapmış olduğu reformlar ve yatırımlar sayesinde bu başarısı daim olmuş ve 6 genel seçim, 4 mahalli seçim, 3 referandum seçimi ve 2 de Cumhurbaşkanlığı seçimi olmak üzere girdiği 15 seçimden de başarıyla çıkmıştır. AK Partimiz; 3 Kasım 2002'de iktidar olduğu günden günümüze kadar 18 senedir her zaman milletimize hizmet etmeyi vazife olarak bilmiştir. Partimiz, vatandaşlarımızdan aldığı bu güç ve kararlılıkla ülkemizin kalkınması, vatandaşlarımızın refah seviyelerinin yükseltilmesi adına son 18 yılda muazzam yatırımları ve önemli reformları gerçekleştirerek halkımızın hizmetine sunmuştur”

ENGELLERLE KARŞILAŞTIK

“AK Parti'miz 18 sene boyunca birçok engellerle karşılaştı” diyen Prof. Dr. Eroğlu, “Partimiz iktidara geldiği 3 Kasım 2002'den itibaren 18 senede birçok engellemelerle karşı karşıya kaldı. 2007 senesinde Genelkurmay Başkanlığının e-muhtırası, 2008 senesinde Anayasa Mahkemesinde AK Parti'nin kapatılması davası, 2012'de 7 Şubat MİT hadisesi, 2013 senesinde Gezi Olayları, 2016'da FETÖ'nün hain darbe girişimi gibi bütün bu hadiseleri Partimiz; milletimizin büyük teveccühü ile bertaraf etmiştir. Milletin Partisi olan AK Parti; ilk günkü aşkla ve inançla 18 yıldır aziz milletimizin her daim gönlünü kazanmıştır. Çünkü AK Parti'de asıl gaye halka hizmettir. Halka hizmet ise Hakk'a hizmet demektir. AK Parti'miz inşallah bu aşk ve inançla gönüller kazanarak 2023 seçimleri için çalışacak ve Allah'ın izniyle bundan önceki 15 seçimde olduğu gibi yine seçimleri kazanacaktır. Bu düşüncelerle; AK Partimizin iktidarının 18. sene-i devriyesini gönülden tebrik ediyor, bütün teşkilat mensuplarımıza; 2023, 2053, 2071 ve 2099 hedefleri doğrultusunda milletimize hizmet etme yolunda üstün muvaffakiyetler diliyorum” Gökhan Kocaaslan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Patent başvurusu onaylandı
Patent başvurusu onaylandı
Afyon kurallara uydu
Afyon kurallara uydu