Asfaltlamada önemli işbirliği

Afyonkarahisar İl Özel İdaresi ile Susuz Belediyesi işbirliği ile eski Ankara Yolunda asfaltlama çalışması yapılıyor.

Asfaltlamada önemli işbirliği
Asfaltlamada önemli işbirliği Admin
Bu içerik 36 kez okundu.

Asfaltlamada önemli işbirliği

Afyonkarahisar İl Özel İdaresi ile Susuz Belediyesi işbirliği ile eski Ankara Yolunda asfaltlama çalışması yapılıyor.

Bu yıl yeni alınan araç gereç ve iş makineleri ile araç parkurunu zenginleştiren Afyonkarahisar İl Özel İdaresi arazi yollarının açılmasından asfaltlama çalışmasına kadar muhteşem bir atılım gerçekleştirdi. Afyonkarahisar’ın tüm köylerinin hizmetlerine yetişen İl Özel İdaresi diğer yandan da asfaltlama çalışmalarında belediyelere destek veriyor.  Susuz Belediyesi ile İl Özel İdaresi arasında yapılan işbirliği kapsamında eski Ankara yolunda asfaltlama çalışması yapılıyor.

KURBAN KESİLDİ

İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Murat Toy ve AK Parti Merkez İl Genel Meclis Üyeleri Afyonkarahisar’ın Merkeze bağlı Susuz Beldesindeki eski Ankara Yolu üzerinde yapılan asfaltlama çalışmasını yerinde gördü. Heyet tarafından asfaltlama çalışmasını yerinde incelenirken, Susuz Belediye Başkanı Mehmet Selek tarafından kurban kesimi yapıldı.   Kesilen kurban ve yapılan duaların ardından konuşan Susuz Belediye Başkanı Mehmet Selek, şunları söyledi: “İl Özel İdaremizin Afyonkarahisar’da çok büyük bir atılımı var. Bizde bundan nasibimizi alıyoruz. Emeklerinden, katılımlarından ve desteklerinden dolayı başta İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Murat Toy, İl Genel Üyelerine ve İl Özel İdaresi çalışanlarına teşekkür ediyorum” dedi.

BÜYÜK ATILIM YAPTIK

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Murat Toy ise, “İl Özel İdaresi olarak gerek araç gereç gerekse makine parkı olarak 2020 yılında çok büyük bir atılım yaptık. Bütün makinelerimizi modernize ettik. Çay’daki sıcak asfalt tesisi saatte 240 ton kapasitesi ile faaliyete geçti. Bu yollarımızda ekipmanımız ve personelimiz ile yapıyoruz. Kullanıcılara hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.  İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban ise Afyonkarahisar İl Genel Meclisimizin yaptığı bütçe, plan doğrultusunda Afyonkarahisar İl Özel İdaresi ekipleri Genel Sekreterimizin liderliğinde gerçekten 18 İlçemizin tamamında muhteşem başarılara imza atıyorlar. Ben bu başarının mimarı Genel Sekreterimizin ekibi ve çalışanları canı gönülden kutluyorum” dedi.

PLAKET TAKDİM ETTİ

Türkiye’de İl Özel İdareler arasında en uzun köy yolu güzergahının Afyonkarahisar Merkez’den İhsaniye’ye doğru yapıldığını vurgulayan Başkan Çoban, “Bugünde o güzergahın toplam 34 kilometrelik güzergahın 6 kilometrelik bölümünü içeren Ankara yolundan Susuz Kasabası içerisinden OSB’ye kadar giden yol sıcak asfalt ile kaplanıyor. Bu yolu İl Özel İdaresi ile Susuz Belediyesi işbirliğinde yapıyor. Susuz Belediyemizde bu yola katkıda bulunuyor. Dolayısıyla Susuz Belediyemizin bu yolda çok büyük bir emeği var. İnşallah hemşerilerimiz bu yolu kullanırken katkı sağlayan herkese dua ederler.” Konuşmaların ardından Susuz Belediye Başkanı Mehmet Selek,  İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Murat Toy ve AK Parti Merkez İl Genel Meclis Üyelerine teşekkür plaketi takdim etti. Gökhan Kocaaslan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sevenleri uğurladı
Sevenleri uğurladı
BAŞKAN ŞOFÖR ESNAFINI DİNLEDİ
BAŞKAN ŞOFÖR ESNAFINI DİNLEDİ