AK Parti halkı dinliyor

AK Parti heyeti merkeze bağlı kasabalara çıkarma yaptı. AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven ve Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz’in yer aldığı heyet belediye başkanları ile görüştü, vatandaşların talep ve önerilerini dinledi.

AK Parti halkı dinliyor
AK Parti halkı dinliyor Admin
Bu içerik 40 kez okundu.

AK Parti halkı dinliyor

AK Parti heyeti merkeze bağlı kasabalara çıkarma yaptı. AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven ve Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz’in yer aldığı heyet belediye başkanları ile görüştü, vatandaşların talep ve önerilerini dinledi.

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, milletvekilleri Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven ve Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz ile birlikte merkeze bağlı belde ve köylerde bir dizi ziyaretlerde bulundular. Büyükkalecik, Salar, Sülümenli, Çıkrık, Susuz ve Gebeceler’i ziyaret eden heyet, vatandaşları ziyaret edip belediye başkanları ile bir araya geldiler. AK Parti'nin 2002 yılından bu yana Afyonkarahisar'a yapmış olduğu yatırımlara, vermiş olduğu değere dikkat çeken AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay mesajında şu ifadelere yer verdi; “Partimiz kurulduğu ve milletimizin teveccühü ile iktidara geldiği günden bu yana, partimizin kurulmasına şahit olmuş şehrimizin topraklarına ayrı bir önem vermiş ve kalkınmasında büyük rol oynamıştır. Bizler bu partinin, bu davanın bir neferi olarak şehrimize ve vatandaşlarımıza hizmet yolunda her daim çalışmaya devam ediyoruz. Dünyanın derinden sarsıldığı koronavirüs salgını sürecinde milletimizin her alanda yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz”

SIKINTILARI DİLE GETİRDİ

Büyükkalecik Belediyesi ve Belediye Başkanı Abdullah Çelik ziyarette Milletvekili Özkaya’ya taleplerini iletti. Başkan Çelik, Beldenin isminin değiştirilmesinde duydukları rahatsızlığı dile getirerek “Beldemizin ismi kimseye sorulmadan Kocatepe olarak değiştirildi, şuanda belde halkımız ve bizler bu konudan oldukça rahatsızız. Bu konuda Sayın Özkaya’nın desteklerini bekliyoruz” dedi. Ayrıca belde de yaşanan kadastral sorunlara değinen Başkan Çelik, birçok vatandaşın kendi arazileri olan dedelerinden kalan tarlaların kendi üzerlerinde görünmediği gibi hazineye geçtiğini dile getirerek bu konularda Vekil Özkaya’dan destek talep etti. Özkaya ziyarette yaptığı açıklamada her iki konunun da kanuni bir değişiklik gerektirdiğine vurgu yaparken, “Başkanımızın talep ettiği her iki konuda mevzuat açışından bir takım problemleri gereken çalışmaları yaparak takibini gerçekleştireceğiz.  Beldemizin kendi ismi olan Büyükkalecik’e yeniden kavuşması için çalışmaları yakın takip ediyoruz. Zaten gündemimizde olan bir konu. Kadastral sorunlara gelince en kısa süre zarfında gerekli kanuni değişikliğin yapılması gerekli desteği sağlayacağız” dedi.

KONUNUN TAKİPÇİSİYİM

Özkaya her iki konunun da geçtiğimiz yıl itibari ile takipçisi olduklarına değinerek en yakın zaman içerisinde iki konunun da çözüme kavuşturulmasını sağlayacağının altını çizdi.  Ziyarette Büyükkalecik Belediyesi tarafından yapımına devam edilen Güneş Enerji Santrali inşaatını da beraberindeki heyet ile inceleyen Özkaya’ya Başkan Çelik teşekkür ederek,  “Güneş Enerji Santralinin hayata geçirilmesinde bizzat katkı ve desteğini yanında hissettiğimiz Vekilimiz Özkaya beye belde halkımız ve şahsım adına teşekkür ediyorum. Her türlü talebimizi olumlu sonuçlandırmanın gayretinde olan her zaman bizlerin yanında olan vekilimize şükranlarımı sunuyorum” dedi.

VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ

Milletvekili İbrahim Yurdunuseven de "Bu şehrin sokaklarında bu şehrin ekmeğini yiyerek büyümüş bu şehrin bir evladı, bu şehrin vekili olarak Ankara'da şehrimizi temsil etmek, sorunlarını çözmenin dışında, bizzat hemşerilerimizle bir arada olmak, sorunlarını ve taleplerini yerinde dinlemek için yoğun gayret gösteriyoruz. Merkez ilçemize bağlı belde ve köylerimizde vatandaşlarımızı, şehrimizin her köşesinde olduğu gibi eksiksiz tam hizmet almaları yaşadıkları sorunlar noktasında anında çözüme ulaşabilmek ve yatırım planlarımız hakkında fikirlerini aldık. Vatandaşlarımızın her daim yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz" dedi.

HER TALEP ÇÖZÜME KAVUŞUYOR

AK Parti Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz de açıklamasında şöyle dedi; Yerleşim yerlerimizin daha hızlı bir şekilde kalkınmasını sağlamak için sorunları ve talepleri yerinde görmek birinci koşulumuzdur. Bu yüzden beldelerimizi ziyaret ederek, belediye başkanlarımızı ve vatandaşlarımızı dinliyor, tek tek not alıyoruz. Bazı sorunlara anında müdahale ederken bazılarını da vekillerimiz Ankara’ya götürüp orada çözüm sağlıyor. Burada vatandaşlarımızın kamu yararına uygun olan talepleri mutlak suretle çözüme kavuşuyor. AK Parti olarak her vatandaşımızın talebine hassasiyetle yaklaşıyor, tek işimizi o işmiş gibi üzerinde çalışıyoruz” Heyet, geçtiğimiz günlerde Covid-19 sebebiyle hayatını kaybeden Akharım Belediye Başkanı Eşref Ünsal'ın ailesine de taziye ziyaretinde bulundu. Heyet, koronavirüs salgınına karşı ilk günkü hassasiyetle dikkat etmek ve tedbirlere özen göstermek gerektiğine dikkat çekti. Gamze Koçak

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya İbrahim Yurdunuseven AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay Ziya Coşkun
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Memleketi konuştular
Memleketi konuştular
Başkan Çöl’den sürpriz ziyaret
Başkan Çöl’den sürpriz ziyaret