KIZILAY’DAN BAŞKAN ZEYBEĞ'E ZİYARET

Afyonkarahisar Belediyesi ve Kızılay Afyonkarahisar İl Başkanlığından oluşan ekip, deprem bölgesinden şehrimize dönüş yaptı. Deprem bölgesine giden eklp Afyonkarahisar'a dönüşün hemen ardından Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i makamında ziyaret etti.

KIZILAY’DAN BAŞKAN ZEYBEĞ'E ZİYARET
KIZILAY’DAN BAŞKAN ZEYBEĞ'E ZİYARET Admin
Bu içerik 25 kez okundu.

KIZILAY’DAN BAŞKAN ZEYBEĞ'E ZİYARET

   Afyonkarahisar Belediyesi ve Kızılay Afyonkarahisar İl Başkanlığından oluşan ekip, deprem bölgesinden şehrimize dönüş yaptı.İzmir’de yaşanan depremin ardından Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in destekleriyle yardım eli uzatmak için deprem bölgesine giden ekip Afyonkarahisar’a dönüş yaparak Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i makamında ziyaret etti.

Kızılay Afyonkarahisar Şube Başkanı Fatih Okyar, bu süreçte verdiği destekten dolayı Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e teşekkür etti.Nerede bir insan acısı varsa oraya Türk halkının merhametini taşıyan Türk Kızılay’ının iyilik adına insanlığın yardımına koşmaya devam ettiğini ifade eden Okyar; “Varlığınız merhamet duygusunun teminatıdır. İyi ki varsınız” dedi. Deprem bölgesinde kaldıkları süre zarfında yaptıkları çalışmalarından bahseden Fatih Okyar, ilimizi en güzel şekilde temsil ettiklerini kaydederek ihtiyaç sahibi afetzedelerin yayında olduklarını söyledi. Afyonkarahisar Belediyesi olarak Kızılay’la işbirliği halinde depremzedelerin yanında olduklarını söyleyen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ise birçok deprem ve doğal afette kara gün dostu olan Kızılay’ımıza ve gönüllü kardeşlerimize yürekten teşekkür ettiğini söyledi.

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’ Kızılay Afyonkarahisar Fatih Okyar İzmir Deprem
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koronalı şoför dolmuş sürerken yakalandı
Koronalı şoför dolmuş sürerken yakalandı
AKÜ’den 550 fidan
AKÜ’den 550 fidan