ATSO Farkı

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Şekerbank T.A.Ş. arasında ATSO üyelerine yönelik ‘Taksitli Ticari Kredi’ protokolü imzalandı. ATSO Başkanı Hüsnü Serteser’in makamında imzalanan protokol ile, ATSO üyelerine önemli avantajlar sağlandı.

ATSO Farkı
ATSO Farkı Admin
Bu içerik 31 kez okundu.

ATSO FARKI

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Şekerbank T.A.Ş. arasında ATSO üyelerine yönelik ‘Taksitli Ticari Kredi’ protokolü imzalandı.

ATSO Başkanı Hüsnü Serteser’in makamında imzalanan protokol ile, ATSO üyelerine önemli avantajlar sağlandı.

SERTESER ÖNEMLİ AVANTAJLAR ELDE ETTİRDİ

Protokolçerçevesinde, kredisi uygun görülen ATSO üyeleri, 36 aya varan vadelerde,aylık eşit taksit ödemeli, 3 ay ödemesiz veya 3 ayda bir taksit ödemeli ticarikredi kullanabilecek. Kredilerde uygulanacak faiz oranı, Banka’nın mevcut listefiyatlarından yüzde 15 indirimli olarak uygulanacak. Her bir kredi işlemi içinbinde 5 oranında kullandırım komisyonu alınacak. Ayrıca, kredi kullanan ATSOüyesinin, ilk kez Banka’nın POS cihazını kullanması hâlinde, ilk 3 ay POS kirabedeli alınmayacak.

AFYON’DAKİ İLK ŞUBE 60 YILLIK

31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerli olacak protokolün imza töreninde konuşan ŞekerbankT.A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Tuğbay Kumoğlu, ‘Afyonkarahisar Ticaret veSanayi Odamız ile bu protokolü imzalamaktan son derece mutluyuz. BizAfyonkarahisar’da ilk şubemizi, bundan 60 yıl önce açtık. Sadece

Afyonkarahisar’da değil, Afyon’un 7 ilçesindeki şubelerimizle başlayan

yolculuğumuz, bugün hâlâ devam ediyor’ dedi.

AFYONA GÖSTERİLEN ÖNEM

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser de Tuğbay Kumoğlu nezdinde

Şekerbank T.A.Ş.’ye teşekkür ederek,‘Bu protokolüsizin temsil ettiğiniz makam ile imzalamak bizim için gurur verici, böyleceAfyonkarahisar’a ne kadar değer verdiğinizi belirtmiş oluyorsunuz. Birbankanın 60 yılı aşkın bir süredir Afyonkarahisar’da olması, 7 ilçesinde şubeaçması, Afyon’a gösterdiği önemi gösteriyor’ dedi.

 

SERTESER’DEN TEŞEKKÜR

ATSO Başkanı Serteser, ‘Şekerbank, değerli üyelerimize güzeldiyebileceğimiz imkânlar sağlıyor. Odamız’ın değerli üyelerinin bu imkânlardanyararlanmasını diliyoruz. Sağlanan imkânlar dolayısıyla Şekerbank ailesineteşekkür ediyorum’ dedi.

TÖRENDE KİMLER VARDI?

Protokol imza töreninde Şekerbank T.A.Ş. Akdeniz Bölge Müdürü Ahmet

Çapançatal, Afyon Şube Müdürü Ozan Çakır, Ticari Portföy Yöneticisi Evrim

Taş ve KOBİ Portföy Yöneticisi Mehmet Kemal Yılanlı da hazır bulundu.

SERTESER’DEN AFYON HATIRASI

Törenin ardından ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Şekerbank

T.A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Tuğbay Kumoğlu’na mermerden yapılmış

gemi-saat takdim etti.

ATSO Afyonkarahisar ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Patent başvurusu onaylandı
Patent başvurusu onaylandı
Afyon kurallara uydu
Afyon kurallara uydu