Gavilan Yüntaş’ta

Gavilan Yüntaş’ta Efeler Ligi ekiplerinden Afyon Belediye Yüntaşspor Voleybol Takımı, geçen sezonun ikinci yarısında Küba’nın La Habana takımından Yozgat Sorgun Belediyespor’a transfer edilen ve bir yıl aradan sonra Türkiye’ye dönen Abrahan Alfonso Gavilan ile 1 yıllığına anlaştı.

Gavilan  Yüntaş’ta
Gavilan  Yüntaş’ta Admin
Bu içerik 49 kez okundu.

Gavilan  Yüntaş’ta

Efeler Ligi ekiplerinden Afyon Belediye Yüntaşspor Voleybol Takımı, geçen sezonun ikinci yarısında Küba’nın La Habana takımından Yozgat Sorgun Belediyespor’a  transfer edilen  ve bir yıl aradan sonra Türkiye’ye dönen Abrahan Alfonso Gavilan ile 1 yıllığına anlaştı.

Efeler Ligi ekiplerinden Afyon Belediye Yüntaşspor Voleybol Takımı, geçen sezonun ikinci yarısında Küba’nın La Habana takımından Yozgat Sorgunspor’a  transfer edilen ve burada başarılı olan  Abrahan Alfonso Gavilan ile 1 yıllığına  anlaştı. Kulüp başkanı Murat Öner açıklamada, takımlarının bu yıl Efeler Ligi’ne çıktığını belirterek, ligde kalıcı olmak istediklerini söyledi. Efeler Ligi’nin Avrupa’nın önemli organizasyonlarından olduğunu vurgulayan  Öner "Hedefimiz bu ligde kalıcı olmak. Bu hedef doğrultusunda geçen sezon takıma büyük katkı sağlayan, önceki yıllarda Küba Milli Takımı’nda oynamış 1995 doğumlu Abrahan Alfonso Gavilan ile 1 yıllığına anlaşma sağladık. Takımımıza hayırlı olsun” dedi. HABER MERKEZİ

Efeler Ligi Afyon Belediye Yüntaşspor Voleybol Takımı Yozgat Sorgun Belediyespor Abrahan Alfonso Gavilan
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bizim şerefimizsiniz
Bizim şerefimizsiniz
“Asıl satılmış sizsiniz”
“Asıl satılmış sizsiniz”