SİAD’lar Vali Gökmen Çiçek’ten çok memnun; Afyon sevdalısı

Vali Gökmen Çiçek dün sabah kahvaltısını Müstakil Sanayici İşadamları Derneği’nde yaptı, çayını ise Afyonkarahisar İşadamları Derneği’nde içti. İş insanları Vali Gökmen Çiçek’ten memnuniyetini; “Tam bir Afyon sevdalısı, genç ve dinamık” diye değerlendirdi

SİAD’lar Vali Gökmen Çiçek’ten çok memnun;  Afyon sevdalısı
SİAD’lar Vali Gökmen Çiçek’ten çok memnun;  Afyon sevdalısı Admin
Bu içerik 48 kez okundu.

SİAD’lar Vali Gökmen Çiçek’ten çok memnun;

Afyon sevdalısı

Vali Gökmen Çiçek dün sabah kahvaltısını Müstakil Sanayici İşadamları Derneği’nde yaptı, çayını ise Afyonkarahisar İşadamları Derneği’nde içti. İş insanları Vali Gökmen Çiçek’ten memnuniyetini; “Tam bir Afyon sevdalısı, genç ve dinamık” diye değerlendirdi.

Vali Gökmen Çiçek iade-i ziyaretlerine devam ediyor. Dün sabah saat 09.00’da Müstakil Sanayici İşadamları Derneği’ni ziyaret eden Vali Çiçek’i Başkan Ahmet Karakol ile yönetim kurulu üyeleri karşıladı. Burada iş insanları ile kahvaltıda biraraya gelen Vali Çiçek istek ve talepleri dinleyerek,  “Afyon için gereken hizmet ne ise beni koşturun” mesajına verdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MÜSİAD Başkanı Ahmet Karakol ise, “Valimiz gerçekten ilimiz için büyük bir değir. Kendisi bize, ‘Afyon’a hizmet etmek için hep birlikte el birliği ile çalışacağız. Şehrimize hizmet noktasında beni koşturun’ dedi. Hep birlikte ilimize en güzel hizmeti getirmek için çalışacağız” dedi.

VALİMİZ GENÇ VE DİNAMİK

MÜSİAD’ta ki kahvaltıdan sonra Afyonkarahisar Sanayici ve İşadamları Derneği’ni ziyaret eden Vali Gökmen Çiçek’i burada Dernek Başkanı Kadir Sayın ile yönetim kurulu üyeleri  kapıda karşıladı. Son derece verimli ve samimi geçen ziyarette iş insanlarının sorunlarını dinleyen Vali Gökmen Çiçek yine aynı mesajı vererek, “El birliği içerisinde bu güzel şehre hizmet etmek için var gücümüzle çalışacağız” dedi. AFSİAD Başkanı Kadir sayın ise ODAK’a yaptığı özel değerlendirmedi; “Valimiz tam bir Afyonkarahisar sevdalısı. Sektörün tüm sorunlarına vakıf.Genç ve dinamik bir yapıya sahip bir Valimiz var. Şehrimiz için çok güzel hizmetler yapacağız. Afyon bürokrasisi çok uyumlu” dedi.

>> Ahmet IŞIK/ODAK ÖZEL

Genç ve dinamik Valimiz var

İlimiz için büyük bir değer

El birliği içinde çalışacağız

Valimiz sorunlara vakıf

Afyon bürokrasisi uyumlu

Afyon için büyük şans

 

Vali Gökmen Çiçek Afyonkarahisar MÜSİAD Dernek Başkanı Kadir Sayın Afyonkarahisar Sanayici ve İşadamları Derneği MÜSİAD Başkanı Ahmet Karakol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koronalı şoför dolmuş sürerken yakalandı
Koronalı şoför dolmuş sürerken yakalandı
AKÜ’den 550 fidan
AKÜ’den 550 fidan