Erkmen’den 500 bin TL

İl Genel Meclisi Kasım ayı toplantılarının 16’ıncı bileşimi İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban başkanlığında toplandı.Toplantıda gündem dışı maddeler okunarak gündeme alındı.

Erkmen’den 500 bin TL
Erkmen’den 500 bin TL Admin
Bu içerik 50 kez okundu.

Erkmen’den 500 bin TL

İl Genel Meclisi Kasım ayı toplantılarının 16’ıncı bileşimi İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban başkanlığında toplandı.Toplantıda  gündem dışı maddeler okunarak gündeme alındı.

İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban başkanlığında gerçekleşen 2020 yılı Kasım ayı toplantılarında Toplantıda gündem dışı önergeler okunarak gündeme alındı. Afyonkarahisar Merkez İlçesine bağlı Halımoru Köyü 4 kilometre, Kızıldağ-Gözsüzlü-İnli 9 kilometre, Çıkrık-Çayırbağ 4 kilometre, Bahçerenesi-Çıngıraklı-Sarıçiçek-Bahçederesi-Dadak 4 kilometre toplam 21 kilometre sathi kaplama yapılmasının 2021 yılı yatırım programına alınması talep edildi.  

ÖDENEK TALEP EDİLDİ

Gündem dışı maddede Makine İkman ve Bakım ve Onarım Müdürlüğü kurumsal kodu altında bulunan Akaryakıt ve Madeni Yağ Alımları harcama kalemine 400 bin TL ilave ödenek aktarılması talebinin meclis gündeminde değerlendirilmesi oy birliği ile kabul edildi. CHP Sultandağı İl Genel Meclis Üyesi İsmahan Nergiz, Sultandağı İlçesi Yakasenek Köyündeki 452-453-454 adada 30 parsel arsanın bir bölümünün İl Özel İdaresi tarafından satıldığını ve yol, su, kanalizasyon, elektrik ve telefon gibi zaruri hizmetlerin eksikliğinin giderilmesi için İl Genel Meclisine bir önerge sundu. Verilen önergenin komisyon tarafından incelenmesine karar verildi.

OY BİRLİĞİYLE KABUL EDİLDİ

Erkmen Kasabası sınırları içerisinde Erkmen Ortaokulu ve Erkmen İmam Hatip Ortaokul Müdürlüğü binalarının bitişiğindeki 156 ada 1 parsel nolu arsaya Kapalı Spor Salonu yapımında kullanılmak üzere Erkmen Belediyesi tarafından yatırılan 500 bin TL’nin 5302 sayılı İl Özel İdaresi Kanunu hükümleri çerçevesinde bağış kararı alınması talep edildi. İl Özel İdaresinin Vakıf Bankası Katılım A.Ş Afyonkarahisar Şubesindeki hesabına aktarılan söz konusu 500 bin TL’nin 5302 Sayılı İl Özel İdaresi Kanunun “İl Genel Meclisinin Görev ve Yetkileri” başlıkmı 10. Maddesinin (g) fıkrası gereğince Şartlı Bağış olarak kabul edilmesi meclis gündeminde değerlendirilmek üzere oy birliği ile kabul edildi.  Toplantı gündem dışı maddelerin okunarak gündeme alınmasının ardından sona erdi.  İl Genel Meclisi Kasım ayı toplantılarının 17’inci bileşimine bugünde devam edilecek.  >>GÖKHAN KOCAASLAN

İl Genel Meclisi Burhanettin Çoban Afyonkarahisar Sultandağı İlçesi Erkmen Kasabas Makine İkman ve Bakım ve Onarım Müdürlüğü Halımoru Köyü
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bütçe karara bağlandı
Bütçe karara bağlandı
Bizim şerefimizsiniz
Bizim şerefimizsiniz