Afyonkarahisar güne kar sürprizi ile uyandı

Sonbahar mevsiminin son aylarının yaşandığı Afyon'da mevsimin ilk karı toprakla buluştu. sabaha bembeyaz uyanan Afyonkarahisar'da kartpostallık görüntüler vatandaşa şölen yaşattı.

 Afyonkarahisar güne kar sürprizi ile uyandı
 Afyonkarahisar güne kar sürprizi ile uyandı Admin
Bu içerik 31 kez okundu.


 Afyonkarahisar güne kar sürprizi ile uyandı
Sonbahar mevsiminin son aylarının yaşandığı Afyon'da  mevsimin ilk karı toprakla buluştu. sabaha bembeyaz uyanan afyonkarahisar da kartpostallık görüntüler vatandaşa şölen yaşattı. 


Afyonkarahisar’da mevsimin ilk karı yağdı. Dün akşam saatlerinde başlayan yağmur, gece sıcaklığın eksi dereceleri düşmesi ile yerini kar yağışına bıraktı.Afyonkarahisar güne kar ile uyandı. Gece etkili olan kar yağışı sonrası kent adeta beyaz örtü ile kaplandı. Sonbahar mevsiminin son günlerinde gelen kar yağışı sürprize neden olurken bazı vatandaşlar ise yağışa şaşırmadıklarını ve kentte kasım aylarında kar yağışının olduğunu belirttiler. Yağışın ardından beyaz örtü ile kaplanan kentte kartpostallık görüntülerde oluştu. Kar yağışı sonrası hava sıcaklıkları da hissedilir derecede düşerken sabah erken saatlerde sıcaklık yer yer ‘0’ derece olarak ölçüldü. Yağışın ardından belediye ekipleri de cadde ve sokaklarda hummalı bir çalışma başlattı. İHA

Kar Afyonkarahisar Kış Mevsimi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çalışmaları yerinde incelediler
Çalışmaları yerinde incelediler
Başkana güzel sürpriz
Başkana güzel sürpriz