İLK DİJİTAL DERGİMİZ

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan Afyonkarahisar'ın kültür ve turizm hayatıyla ilgili ilk dijital dergilerden olan“Karahisar-ı Sahib” isimli dijital dergi ilk sayısı ile yayın hayatına başladığını duyurdu

İLK DİJİTAL DERGİMİZ
İLK DİJİTAL DERGİMİZ Admin
Bu içerik 116 kez okundu.

İLK DİJİTAL DERGİMİZ

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, “İl Kültür ve Turizm Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan Afyonkarahisar'ın kültür ve turizm hayatıyla ilgili olarak kentin tanıtımına önemli katkı sunacak ve alanında ilk dijital dergilerden olan“Karahisar-ı Sahib” isimli dijital dergimiz ilk sayısı ile yayın hayatına başladı. Dijital dergimiz hayırlı olsun” dedi.

Afyonkarahisar’ın kültürel değerleri ile turizm potansiyelinin tanıtımının yapıldığı “Karahisar-ı Sahib” adlı dijital dergi yayın hayatına başladı. Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek’in himayesinde yayınlanan “Karahisar-ı Sahib” adlı dijital dergi “Karahisar-ı Sahib”in 4 ayda bir Afyonkarahisar Valiliği, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nün resmi sayfası “afyon.ktb.gov.tr” ile yeni yazılımı olan “afyondayiz.gov.tr” web sayfasında ve derginin www.karahisarisahib.com adresinde yayınlanacak.

Afyonkarahisar İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Karahisar-ı Sahib dijital dergisi Vali Gökmen Çiçek
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kar yağışı etkili olacak
Kar yağışı etkili olacak
Anında müdahale edildi
Anında müdahale edildi