Advert

Yemekler belediyeden

Göreve geldiği günden itibaren ihtiyaç sahibi vatandaşlar için gece gündüz çalışan, bu bağlamda hayata geçirdiği projelerle bölgemizde geniş ses getiren Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, ilçede sosyal belediyecilik anlayışının en güzel örneklerini sergiliyor.

Yemekler belediyeden
Yemekler belediyeden Admin
Bu içerik 55 kez okundu.

Sandıklı Belediyesi tarafından 6 yıldır ihtiyaç sahibi, engelli, bakıma muhtaç ve yaşlı vatandaşların evlerine kadar 3 çeşit sıcak yemek götürülüyor. Sandıklı’da her gün 300 vatandaşın faydalandığı sıcak yemekler Hüdai Kaplıcaları Sosyal Tesislerimizdeki aşçılar tarafından özenle hazırlanarak vatandaşlara gönderiliyor. Belediye Başkanı Mustafa Çöl’de belirli aralıklarla yapılan yemekleri bir yandan kendisi incelerken, diğer yandan da yemekleri kontrol ediyor ve vatandaşlara gitmesi noktasında ilgileniyor.

TEŞEKKÜR TELEFONU ALIYORUM

Özellikle Pandemi süresinde vatandaşların ihtiyaçlarının karşılanması noktasından azami gayret gösterdiklerinin altını çizen Başkan Mustafa Çöl, hijyenik ortamlarda hazırlanan yemekleri ihtiyaç sahibi ailelerle buluşturdukları için kendisine her gün teşekkür telefonları geldiğini, gönlünden bu hizmeti önümüzdeki günlerde artırarak, daha fazla ailemize destek olmak istediklerini belirterek, emeği geçenlere bu konuda teşekkür ettiğini ifade ettiler. >>Gamze KOÇAK

Mustafa Çöl Sandıklı Belediyesi Hüdai Kaplıcaları Sosyal Tesisleri Afyonkarahisar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çalışmalarımız titizlikle devam ediyor
Çalışmalarımız titizlikle devam ediyor
Her şey Bolvadin için
Her şey Bolvadin için