Advert

Başkan Koyuncu’dan müjde

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu sosyal medya aracılığı ile müjde vermeye devam ediyor. Koyuncu, bu sefer gençlere ve sporseverlere müjde verdi. Emirdağ’da 1’i kapalı olmak üzere toplam 3 halı saha ihaleye çıkıyor.

Başkan Koyuncu’dan müjde
Başkan Koyuncu’dan müjde Admin
Bu içerik 262 kez okundu.

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu sosyal medya aracılığı ile müjde vermeye devam ediyor. Başkan Koyuncu, bu sefer gençlere ve sporseverlere müjde verdi. Emirdağ’da 1’i kapalı olmak üzere toplam 3 halı saha ihaleye çıkıyor.

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, pandemi döneminde olmamıza rağmen Emirdağ için yoğun bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Sosyal medya aracılığı ile müjde vermeye devam eden Başkan Koyuncu, bu sefer gençlere ve sporseverlere müjde verdi. Başkan Koyuncu, ilçeye 1’i kapalı olmak üzere toplam 3 halı saha kazandıracaklarını söyledi.  

3 HALI SAHA YAPILACAK

Sosyal medya aracılığı Emirdağlı hemşerilerine seslenen Başkan Koyuncu, “Kıymetli Emirdağlı hemşerilerim belediye olarak öncelik verdiğimiz projelerden bir tanesi de halkımıza sağlıklı yaşam koşullarını oluşturmaktır. Halkımıza 7’den 70’e kucak açarken eksiklerimizi de tamamlamaya çalışıyoruz. Geçtiğimiz günlerde ihaleye çıktığımız olimpik yüzme havuzu projemiz 2021 yılının yaz aylarına inşallah yetişecektir. Emirdağ belediyesi olarak, Emirdağ’ımıza sadece olimpik yüzme havuzu yetmez diyerek yeni spor alanları da oluşturmamız gerektiğini düşündük. Bunun üzerine de belediyemize ait bir adet kapalı halı saha ve iki adet açık halı saha projeleri için ihaleye çıktık. Kapalı ve açık halı saha projelerimiz toplamda 3200 metrekare olup, projelerin içerisinde lavabolar, soyunma odaları ve yeşil alanlar bulunmaktadır. Halı sahalarımızın ihaleleri 23 Aralıkta sonuçlanacak olup yine 2021 yılının yaz aylarında gençlerimizin ve sporseverlerimizin kullanımına sunulacaktır. Kadim şehrimize ve aziz hemşerilerimize hayırlı olsun” dedi. >>Ahmet IŞIK

Emirdağ Belediyesi Serkan Koyuncu Sosyal Tesisler
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çalışmalarımız titizlikle devam ediyor
Çalışmalarımız titizlikle devam ediyor
Her şey Bolvadin için
Her şey Bolvadin için