Advert

Kadınlar insandır biz insanoğlu

İlimizde göreve başladığı günden itibaren kadınlara büyük önem veren ve her ilçede Kadın Kültür Evleri kurulması için talimat veren Vali Gökmen Çiçek kadınlara destek olmaya güç vermeye devam ediyor

Kadınlar insandır biz insanoğlu
Kadınlar insandır biz insanoğlu Admin
Bu içerik 60 kez okundu.

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek twitter adresinden yaptığı paylaşımda Kadın Kültür Evleri yöneticilerine ve bu evlere giden kadınlara teşekkür etti. Vali Çiçek tarafından paylaşılan Kadın Kültür Evleri’nin emekleri ile hazırlanan bir klip sosyal medyada büyük ilgi görüyor.  Vali Çiçek, “Kadınlar insandır biz insanoğlu, milletçe kadına yönelik şiddete karşı topyekûn mücadele ettiğimiz bugünlerde Kadın Kültür Evlerinde sorumlu hocalarımız kültür evlerimizle birlikte muhteşem bir eser ortaya çıkarmışlar. Teşekkürler Afyonkarahisar Kadın Kültür Evleri” dedi.

DESTEĞİMİZ DEVAM EDECEK

Yapılan çalışmanın son derece güzel ve anlamlı olduğunu dile getiren Vali Gökmen Çiçek, “Kadın Kültür Evlerimizin değerli öğretmenleri ve eğiticileri tarafından hazırlanan ve şehrimizin tarihi kültürel yerlerinin tanıtımının yapılarak çekimi tamamlanan klip son derece güzel oldu. Kadınlarımıza verdiğimiz önem ve değer bugün olduğu gibi bundan sonrada artarak devam edecektir. Bir çok ilçemizde yapımı tamamlanan bazı ilçelerimizde de yapımı devam eden Kadın Kültür Evleri amacına ulaşmakta. Burada verilen eğitimlere, sohbetlere katılan kadınlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

 >>ÖZEL HABER / Ahmet IŞIK

Afyonkarahisar Vali Gökmen Çiçek Kadın Kültür Evleri
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çalışmalarımız titizlikle devam ediyor
Çalışmalarımız titizlikle devam ediyor
Her şey Bolvadin için
Her şey Bolvadin için