Advert

Afyon hepimizin

CHP İl Başkanı Görgöz, Belediye Başkanı Zeybek’i ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledi. Afyonkarahisar ile ilgili güzel temennilerde bulunan Başkan Görgöz, “Afyon bizim memleketimiz ve hepimiz Afyonluyuz. Afyonlu olmaktan gurur duyuyoruz” dedi.

Afyon hepimizin
Afyon hepimizin Admin
Bu içerik 56 kez okundu.

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Yalçın Görgöz ve beraberindeki heyet, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e iade-i ziyarette bulundu.  Ziyarete CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz’ün yanı sıra CHP Belediye Meclis Üyeleri Hüseyin Hüsnü Taşer ve Alaaddin Nakilcioğlu ile il yönetim kurulu üyeleri katıldı. CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz ve beraberindekilere ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Başkanımız Zeybek, hedeflerinin Afyon’u bir adam ileriye götürmek olduğunu vurguladı. Zeybek “İkili ilişkilerimiz bundan sonrada devam edecek. Ayrımız ve gayrımız yok. Tek hedefimiz var ve her yerde söylediğim gibi; Afyon’umuzu bir adım daha nasıl ileriye götürebiliriz düşüncesindeyiz” dedi.

DOĞRUNUN YANINDAYIZ

Kentsel dönüşüm yapılacak bölgelerde kimseyi mağdur etmeyeceklerini belirten Başkan Zeybek, “Kentsel dönüşümle ilgili başkanımızın ifade ettiği üzere kimseyi mağdur etmeden ve gerçek değerlendirme yapılarak halkımızı da mağdur etmeden kentsel dönüşüme giren bölgeleri de Afyon’umuza en güzel şekilde nasıl kazandırabiliriz? Onun düşüncesi içerisindeyiz. Bunu da başaracağımızdan eminim. Tabii yapıcı her türlü eleştiriye açığız. Her şeyi bilme gibi bir şansımız yok. Yapılması gerekenleri ilettikleri zaman elimizden geleni yapmaya hazırız. Biz her zaman doğrunun yanındayız. Afyon’umuz için yapmamız gerekenleri el birliği ile yapacağız.”

ÖNERİLERİMİZİ SUNUYORUZ

İade-i ziyarette bulunduklarını dile getiren Görgöz, Zeybek Başkan’a çalışmalarında başarılar diledi. Görgöz, “Afyon’umuz için yapılan güzel şeyleri hem kamuoyumuzla paylaşıyor, hemde Başkanımıza bizzat ifade ediyoruz. Elbette yanlış olduğumuzu düşündüğümüz şeyleri de kendilerine iletip önerilerimizi sunuyoruz. Afyon bizim memleketimiz ve hepimiz Afyon’luyuz. Afyon’lu olmaktan gurur duyuyoruz. Yıllar içerisinde şu veya bu sebeple yapılması gereken çok şey aksatılmış. Artık belediyeciliğinde kaldırım yapmaktan ibaret olmadığını, sosyal belediyeciliğin yerleşip ileriye dönüp Afyon’un modern bir il olması için çalışmalar yapılması gerekiyor. Başkanımızla sık görüşeceğiz. Söylediğim gibi Afyon hepimizin” dedi.

“KENTSEL DÖNÜŞÜME İHTİYAÇ VAR”

Belediye Başkanı Zeybek’in partilerini ziyaret ettiğinde kendilerine AFRAY sistemini anlattığını hatırlatan İl Başkanı Görgöz, konuşmasını şöyle sürdürdü; “Taşımada raylı sisteme geçeceğimizi söylemişti. Bu sevindirici olaylar. Gündemde hiç değişmeyen ve takip ettiğimiz bizim de sürekli üzerinde durduğumuz ve tekrarladığımız bir durum var.  Kentsel Dönüşüm. Kentsel dönüşümde sürekli eleştiriler devam ediyor. İyi şeyler yapılmaya çalışılıyor. Mutlaka Kentsel dönüşüme Afyon’da ihtiyaç var. Adı geçen mahallelerimizde mutlaka dönüşüm yapılması gerekiyor. Ancak daha öncede söyledim. Burada sıkıntı ne muhtarları ne de halkın. Mülk sahiplerinin bilgisi yok. Buda bizi sıkıntıya düşürüyor. Halk olarak hepimiz vatandaşın mülküne sahip çıkmak lazım. Bir de ne yapılması gerektiğini bildirmek lazım. Kentsel dönüşümdeki eleştirilerin hepsi ‘Benim 70 metre kare yerim var. Ne yapacağız? Bana anlatabilir misiniz? Aynı yerden alabilecek miyim? 2+1 verilir mi? 3+1 istenebilir mi?’ Gibi soru işaretleri var. Mutlaka iyi şeyler yapılmaya çalışılıyor. Benim bu konuda ki eleştirim Kentsel dönüşüm rantsal dönüşüme dönüşmesin. Bizim bütün isteğimiz budur” dedi.

>>GÖKHAN KOCAASLAN

Cumhuriyet Halk Partisi Yalçın Görgöz Afyonkarahisar Belediyesi Mehmet Zeybek
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uyuşturucu tacirleri yakalandı
Uyuşturucu tacirleri yakalandı
Birileri Buna Dur Demeli !
Birileri Buna Dur Demeli !