Tedarik zincirine destek

Ziraat Bankası Bölge Başkanı Emin Turan, Bölge Yetkilisi Sinan Yıldırım, Afyonkarahisar Şube Müdürü Murat Bilen ve OSB Şube Müdürü Ünal Yurtçu, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti.

Tedarik zincirine destek
Tedarik zincirine destek Admin
Bu içerik 42 kez okundu.

Ziraat Bankası Bölge Başkanı Emin Turan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın’ın katılımıyla Bankkart Tedarik Zinciri Finansman Projesi Lansmanı düzenlendiğini belirtti. Turan, “Bu ürünümüzle alıcılar ve satıcılar arasında büyük bir tedarik zinciri kuruyor, üye iş yeri ve kurumsal kart altyapımız üzerinden özel fiyatlama ve vade avantajı sunuyoruz. Alıcı ile satıcı kendi aralarındaki ticareti, kartlı ödeme sistemi üzerinden güvenli bir şekilde yapacak, bu sayede iş hacimlerini artırabilecek” dedi.

UYGUN ÖDEME TAKVİMİ

“Alıcı ve satıcı arasında oluşabilecek tahsilat riski ortadan kalkacak, alıcının ürün ve ham maddeye daha hızlı ulaşması sağlanacak” diyen Turan, “Alıcı ve satıcı kendi nakit akışlarına uygun ödeme takvimi oluşturabilecek. TOBB ve bağlı 365 oda/borsa ile 61 sektör meclisi üyesi iş yerleri Ziraat Bankasının kurumsal kartı Bankkart Başak ile yapacakları alımlarda 540 güne kadar vade ve finansal avantajlardan yararlanabilecek” dedi.  ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser de yeni tip koronavirüs salgını dolayısıyla tedarik zincirinin korunmasının önemine dikkat çekerek, bu projenin ATSO üyelerine de duyurulması konusunda da Ziraat Bankası yöneticileri ile işbirliği yapacaklarını belirtti. Serteser, ziyaret dolayısıyla teşekkür etti. >>Ahmet IŞIK

Ziraat Bankası Emin Turan OSB Ticaret ve Sanayi Odası Hüsnü Serteser Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kar yağışı etkili olacak
Kar yağışı etkili olacak
Anında müdahale edildi
Anında müdahale edildi