Advert

İlimizi tanıyoruz

Kültür ve Turizm Bakanı Sayın Mehmet Nuri Ersoy'un başlatmış olduğu “İller ve Destinasyonları Tanıtım Çalışması” organizasyonu çerçevesinde Budan Termal Otel’ de çalıştay gerçekleştirildi.

İlimizi tanıyoruz
İlimizi tanıyoruz Admin
Bu içerik 43 kez okundu.

Çalıştaya; Vali Yardımcısı Mehmet Boztepe başkanlığında, İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Tanır koordinatörlüğünde, Tanıtma Genel Müdürü Timuçin Güler, Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı Genel Müdür Yardımcısı Ertan Türkmen ve ekibi katıldı. Çalıştay öncesi Türkiye Turizm Tanıtma ve Geliştirme Ajansı Genel Müdür Yardımcısı Ertan Türkmen başkanlığındaki heyet ile İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Tanır, Vali Sayın Gökmen Çiçek’i makamında ziyaret ederek şehrin mevcut turizm potansiyeli ve bu potansiyeli daha çok artırmak adına yapılacak projelerle ilgili istişarelerde bulundular.

KARARLAR ÜZERİNDE DURULDU

Afyonkarahisar Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından Afyonkarahisar'ın tanıtımı noktasında paydaşların da görüşünü almayı hedefleyen çalıştayın açılış konuşmasını İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Tanır yaptı. Turizm Master Planında yer alan ilimizin turizm açısından üstünlükleri, özellikle tanıtım ve pazarlama alanlarında alınan kararlar üzerinde duruldu. Ayrıca ilin tanıtımını kolektif olarak gerçekleştirebilmek için turizm platformunun oluşturulması ve bu konuda belirlenmiş olan "turizm tanıtım ve pazarlama merkezi" üzerinde durdu. Ardından Türkiye Turizm Tanıtma ve Geliştirme Ajansı Genel Müdür Yardımcısı Erkan Türkmen Ajansın yapısı ve faaliyetleri hakkında bilgiler vererek paydaşlardan beklentilerini ifade etti.

ÇALIŞTAYIN ÖNEMİNE VURGU YAPTI

Tanıtma Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Eras Eraslan Bakanlığın çalışmalarından bahsetti. TGA Turizm Ürünü Geliştirme Birim Sorumlusu Ceylan Şensoy'da ilin turizm ürünleri hakkında değerlendirmelerde bulunarak, Bakanlığın yeni oluşturulan dijital platformu “GoTurkey” hakkında bilgi verdi.  Çalıştayda kurum ve kuruluşların temsilcileri ile Sivil Toplum Kuruluşlarından tanıtım ile ilgili görüşleri alındı. Vali Yardımcısı Mehmet Boztepe çalıştayın önemine vurgu yaparak, ilin ulusal ve uluslararası mecralarda tanıtılması için gerekli her türlü desteğin verileceğini ifade ederek, bu çalışmanın ilimize hayırlı olmasını temenni etti. >>GÖKHAN KOCAASLAN

Kültür ve Turizm Bakanlıgı “İller ve Destinasyonları Tanıtım Çalışması” Termal Otel Mehmet Boztepe
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bizim Sorumluluğumuzdur!”
“Bizim Sorumluluğumuzdur!”
Teyp hırsızı tutuklandı
Teyp hırsızı tutuklandı