Advert

Uzaktan eğitim, yakından takip

Uzaktan eğitim sürecinde öğrencilerin yanında olmak ve onlara okulda olduğu gibi eğitim ve öğretimi tam anlamı ile vermek çok önemli bir hal aldı. Ücretsiz kolej eğitimi veren Rahmiye Sare Palalı Teknik Koleji bu süreçte uzaktan eğitim yakından takip sistemi ile öğrencilerine en iyi hizmeti sunmaya devam ediyor.

Uzaktan eğitim, yakından takip
Uzaktan eğitim, yakından takip Admin
Bu içerik 61 kez okundu.

İlimizde ücretsiz kolej eğitimi veren Rahmiye Sare Palalı Teknik Koleji bu süreçte uzaktan eğitim yakından takip sistemi ile öğrencilerine en iyi şekilde eğitim vermeye devam ediyor. 100’ün üzerinde öğretmeni ile uzaktan eğitim çalışmalarını yaptıklarını belirten Okul Müdür Yardımcısı İshak Atcı ve Müdür Yardımcısı Samet Sönmez uzaktan eğitim çalışmaları hakkında bilgi verdiler.

ONLİNE OLARAK VERİYORUZ

Rahmiye Sare Palalı Teknik Koleji Müdür Yardımcısı İshak Atcı; “Haftada 1200 saat uzaktan eğitim derslerini online olarak veriyoruz. Tüm seviyelerdeki öğrencilerle, uzaktan eğitim derslerinde MEB müfredatı doğrultusunda zümre kararı ile derslerin doküman, video ve sunum materyalleri paylaşılıyor. Öğrencilerin akademik olduğu kadar uygulamalı dersler alanındaki gelişimlerinin uzaktan eğitimde de eksiksiz devam edebilmesi amacıyla Mesleki alan dersleri, ilgili alanlardan uygulama örnekleri ile online yapılıyor. Öğrenciler tüm branşlarda, ders notlarına ve özetlerine online ortamda ulaşabiliyorlar.  Sınav grubu öğrencileri için; sunum, görsel hedef belirleme, tercihler, öğrencinin bilgi düzeyini ölçme çalışmaları, deneme sınavları (TYT-AYT) vb. online çalışmalar yapılıyor. Danışmanlarımız belli  periyotlar ile hem öğrenci hem de velilerimiz ile görüşerek oluşabilecek problemleri önceden çözmemizde bize yardımcı oluyorlar” dedi

 

Rahmiye Sare Palalı Teknik Koleji İshak Atcı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Teyp hırsızı tutuklandı
Teyp hırsızı tutuklandı
 Şuşa’da destan yazılacak
Şuşa’da destan yazılacak