Erenler kontrol altında

Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sezer Küçükkurt ve Yönetim Kurulu Üyeleri Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürü Ali Temiz’i ziyaret etti.

Erenler kontrol altında
Erenler kontrol altında Admin
Bu içerik 65 kez okundu.

Üniversite öğrencilerinin güvenli eğitim süreci ve yaşanabilecek olumsuz durumların önlenmesi amacıyla Erenler bölgesine yapılan Erenler Polis Merkezi Amirliğini İl Emniyet Müdürü Ali Temiz ile birlikte gezen Basın Yayın Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sezer Küçükkurt ve Yönetim Kurulu, Erenler Polis Amirliği binasının yapımında emeği geçenlere teşekkür etti.

CANI GÖNÜLDEN DESTEK

Ziyarette konuşan BYD Yönetim Kurulu Başkanı Sezer Küçükkurt, Afyonkarahisar’ın en yeni ve gelişen bölgesi Erenler’de asayiş noktasındaki eksikliklerin tamamlanması daha iyi noktalara gelmesi için önemli çalışmalar yapıldığını gördüklerini söyleyerek, “Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürümüz Ali Temiz’in koordinasyonunda son dönemde yaptığı önemli çalışmalara da canı gönülden destek verdiğimizi belirtmek isteriz” dedi.

ÖNEMLİ ADIMLAR ATILDI

İl Emniyet Müdürlüğü’nün Afyonkarahisar genelinde suç ve suçluyla mücadelede önemli adımlar atıldığını vurgulayan Küçükkurt, “Emniyet Müdürlüğü personelimiz önemli çabalar sarf ediyor. pandemi şartlarının ağırlığına rağmen hiçbir hizmet aksamadan sürdürmeye çalışıyor.  Bu nedenle biz emniyet camiamıza İl Emniyet Müdürümüz Ali Temiz’e şükranlarımızı sunuyoruz. Erenler Polis Merkezi Amirliği’nin de hayırlı olmasını temenni ediyorum. Emniyetimizin moral ve motivasyon da hiç kaybetmeden daha da ileriye taşıyacaklarına inanıyorum” diye konuştu.

BAŞKAN ZEYBEK’E TEŞEKKÜR

Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sezer Küçükkurt ve Yönetim Kurulu Üyelerini Erenler Polis Merkezi Amirliğinde ağırlamaktan ve ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Emniyet Müdürü Ali Temiz, Erenler Polis Merkezi Amirliği hakkında bilgiler verdi. Emniyet Müdürü Ali Temiz, Polis Merkezi Amirliği’nin çevre düzenlemesi ve yeşil alan konusunda kendilerine destek veren Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e teşekkür etti.

HER ZAMAN YANIMIZDA OLDUNUZ

10 Ocak’ta Afyonkarahisar’daki görevinde 1’inci yılını dolduracağını ifade eden Emniyet Müdürü Temiz, Afyonkarahisar’a atandığı günden itibaren basın ile sırt sırta, kol kola güzel çalışmalar yaptık. Ben kendilerine tekrar teşekkür ederim. Her zaman yanımızda oldular. Bu vesile ile de Erenler’de ki yeni binamızı görme fırsatımız oldu” dedi. 

GÜVENLİ HİZMET SUNACAĞIZ

Afyonkarahisar’da ilk göreve başladığında Erenler konusunun gündeme geldiğini vurgulayan Temiz, Erenler’e bir Polis Merkezi Amirliği’ne ihtiyaç vardı. Projesi çizildi ancak yetersiz bir projeydi. Valimiz Gökmen Çiçek ve Ankara Polis Güçlendirme Vakfı’nın destekleri ile hiç genel bütçeden harcamadan binamızı yaptırdık.  Çok da güzel bir bina oldu. Üniversitemiz açıldığında da öğrencilerimiz rahatlıkla gelebilecek. Arkasına çok güzel bir bahçe yapıyoruz. Burada güvenli bir hizmet sunacağız” diye konuştu.

24 SAAT ERENLER İZLENECEK

Daha önce Erenler’in kötü şöhretinden dolayı üniversite öğrencilerinin ve ailelerin tercih etmediğini duyunca çok şaşırdığını vurgulayan Temiz, “Öyle bir şey olmadığını da inşallah beraber basın mensubu arkadaşlarımız ile beraber ortadan kaldırıp burayı örnek bir şehrimizin güzel bir noktası haline getireceğiz” ifadelerini kullandı. 50’ye yakın kamera sistemi ve MOBESE kurulduğunu hatırlatan Emniyet Müdürü Temiz, “Uyuşturucu ile gündeme gelen parkımıza ve bütün çevreyi 24 saat izleyebileceğiz” diye konuştu.

KONTROL ALTINDA

Her şeyin kontrol altında olacağını hatırlatan Emniyet Müdürü Temiz sözlerine şöyle devam etti: “Şuanda sabit 20 emniyet personelimiz var. Ancak Çevik Kuvvet Ekibimiz akşam 18:00’dan gece 02:00’a kadar burada kalacak. Narkotik ekiplerimizde yoğun bir çalışma gerçekleştirecek. Tabi ki, Üniversitemiz açıldığında bu 2’ye katlayacak. Şuan ki yoğunluğa göre yeterli sayıda ekibimiz var” şeklinde konuştu. Ziyaretin anısına Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Onursal Başkanı Hacı Hakkı Özsoy tarafından basın camiası adına İl Emniyet Müdürü Ali Temiz’e bayrak ve Kur’an-ı Kerim takdim edildi.

Erenler Polis Amirliği Basın Yayın Derneği Ali Temiz Sezer Küçükkurt Mehmet Zeybek Vali Gökmen Çiçek
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kar yağışı etkili olacak
Kar yağışı etkili olacak
Anında müdahale edildi
Anında müdahale edildi