EMNİYETE TAM NOT

Afyon Basın Yayın Derneği Yönetimi dün Emniyet Müdürü Temiz’i ziyaret ederek, çalışmalarından dolayı teşekkür ettiler. Yeni yapılan Erenler Polis Merkezinde gerçekleşen ziyarette, Müdür Temiz merkezin yapımındaki desteklerinden dolayı Vali Çiçek ve Belediye Başkanı Zeybek’e teşekkür etti

EMNİYETE TAM NOT
EMNİYETE TAM NOT Admin
Bu içerik 55 kez okundu.

BASIN İLE SIRT SIRTA ÇALIŞTIK

Afyon Emniyet Müdürü Ali Temiz’i ziyaret eden Afyon Basın Yayın Derneği Yönetim Kurulu, Emniyet Müdürlüğünün yaptığı çalışmaların Afyon Halkınca takdir edildiğini belirttiler. 10 Ocak’ta Afyonkarahisar’daki görevinde 1’inci yılını dolduracağını ifade eden Emniyet Müdürü Ali Temiz’, Afyonkarahisar’a atandığı günden itibaren basın ile sırt sırta, kol kola güzel çalışmalar yaptık. Ben kendilerine tekrar teşekkür ederim. Her zaman yanımızda oldular. Bu vesile ile de Erenler’de ki yeni binamızı görme fırsatımız oldu’ dedi. 

ERENLER 24 SAAT İZLENECEK

Afyonkarahisar’da ilk göreve başladığında Erenler konusunun gündeme geldiğini vurgulayan Temiz, ‘Erenler’e bir Polis Merkezi Amirliği’ne ihtiyaç vardı. Projesi çizildi ancak yetersiz bir projeydi. Valimiz Gökmen Çiçek ve Ankara Polis Güçlendirme Vakfı’nın destekleri ile hiç genel bütçeden harcamadan binamızı yaptırdık.  Çok da güzel bir bina oldu. Üniversitemiz açıldığında da öğrencilerimiz rahatlıkla gelebilecek. Arkasına çok güzel bir bahçe yapıyoruz. Burada güvenli bir hizmet sunacağız. Erenler 7x24 izlenecek’ dedi.

Basın Yayın Derneği Emniyet Müdürlüğü Ali Temiz Erenler Gökmen Çiçek
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ekipler görev başında
Ekipler görev başında
Dinar Belediyesi kar tuzlama çalışmalarına başladı
Dinar Belediyesi kar tuzlama çalışmalarına başladı