AYAZİN AYAZİN AYAZİN

Vali Çiçek bunun içinde gündeminin ilk üç sırasının Ayazin, Ayazin ve Ayazin olduğunu söyledi

AYAZİN  AYAZİN  AYAZİN
AYAZİN  AYAZİN  AYAZİN Admin
Bu içerik 61 kez okundu.

Vali Çiçek Afyon’un tanıtımına büyük önem verdiğini, Ayazin Bölgesinin önümüzdeki bahardan itibaren büyük bir turist kitlesi çekmesi için kamu olarak gerekeni yaptıklarını söyledi. Vali Çiçek, Ayazin’i bölgesini Bursa’nın ünlük turizm bölgesi Cumalıkızık haline getirme hedefinde olduğunu açıkladı.

BASIN YAYIN DERNEĞİ İLE TOPLANDI

Afyon Valisi Gökmen Çiçek dün Afyon Basın Yayın Derneği Yönetim Kurulunu makamında kabul etti ve basında yaşanan son gelişmeleri değerlendirdi. Dernek Başkanı Sezer Küçükkurt’tan internet medyası ile ilgili gelişmeleri dinleyen Vali Çiçek toplantı sırasında ilgililere talimat verdi ve kamu görevlilerinin internet haber sitesi ve bu konuda sosyal medyada faaliyette olanların tespiti ve soruşturma açılması talimatını verdi.

BAHARDA DÖRT BALON UÇURULACAK

Ayazini ve Emre Gölü’nün Afyon’a hiç olmadığı kadar turist çekeceğine inandığını belirten Vali Gökmen Çiçek, ‘Emre Gölünde bu bahar dört balon uçuracağız. Bölgenin turist çekmesi için gereken neyse yapıyoruz, yapacağız. Burasının Cumalıkızık gibi bilinen ve görülmek istenilen bir yer olmasını arzu ediyorum. Ayazini’de pek çok binanın yıkılması gerekiyordu, bunu yapmaya başladık. Arkası gelecek. Amacımız turistik bir merkez haline getirmek’ dedi.

Gökmen Çiçek Afyon Basın Yayın Derneği Emre Gölü Ayazini
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kar yağışı etkili olacak
Kar yağışı etkili olacak
Anında müdahale edildi
Anında müdahale edildi