Advert

14 milyon 700 bin TL geldi

Afyonkarahisar’ın Sinanpaşa ve Bolvadin İlçelerine Spor Salonu, Merkez İlçesine ise 16 derslikli Sporcu Eğitim Merkezi yapımı için 14 milyon 700 TL ödenek gönderildi.

14 milyon 700 bin TL geldi
14 milyon 700 bin TL geldi Admin
Bu içerik 38 kez okundu.

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Sinanpaşa İlçesine Spor Salonu yapımı için 2 milyon 700 bin TL, Bolvadin İlçesine Spor Salonu yapımı için 6 milyon 500 bin TL, Merkez Sporcu Eğitim Merkezi yapımı için 5 milyon 500 bin TL ödenek gönderildi. Toplam 14 milyon 700 bin TL ödeneğin sözleşme bedeli+KDV ile sınırlı olarak ödenek imkanları doğrultusunda Gençlik ve Spor Bakanlığı özgelir hesaplarından karşılanacak.

MÜJDEYİ VALİ ÇİÇEK VERMİŞTİ

Geçtiğimiz günlerde Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sezer Küçükkurt ve Yönetim Kurulu Üyelerini ağırlayan Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, önemli açıklamalarda bulunmuş, Sinanpaşa ile Bolvadin Kapalı Spor Salonu ile Afyonkarahisar Merkez Sporcu Eğitim Merkezi yapımı için paranın geleceğinin müjdesini vermişti. Vali Gökmen Çiçek’in müjdeyi vermesinden bir gün geçmeden ödenek hesaba geçti. >>GÖKHAN KOCAASLAN

 

Sinanpaşa İlçesi Gençlik ve Spor Bakanlığ Basın Yayın Derneği Bolvadin Kapalı Spor Salonu Gökmen Çiçek
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Daha ferah bir ilçe olacağız
Daha ferah bir ilçe olacağız
Gümüşhanespor ve AFJET Afyonspor maçı başladı
Gümüşhanespor ve AFJET Afyonspor maçı başladı