50 yıllık su sorunu çözüldü

İller Bankası ve SUKAP hibe destekli içme suyu ihalesinin yapıldığını söyleyen Düzağaç Belediye Başkanı Muammer Işıklı, bu proje ile Düzağaç’ın 50 yıllık su sıkıntısı giderilmiş olduğunu ifade etti.

50 yıllık su sorunu çözüldü
50 yıllık su sorunu çözüldü Admin
Bu içerik 44 kez okundu.

Düzağaç Belediye Başkanı Muammer Işıklı, kasabasına en iyi hizmeti sunmak için yoğun bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Yaptığı hizmetler ile belde halkının takdirini kazanan Başkan Işıklı, Düzağaç halkına bir müjdeli haber daha verdi. Başkan Işıklı, İller Bankası ve SUKAP hibe destekli içme suyu ihalesinin yapıldığını ve kasabanın 50 yıllık su sıkıntısının giderileceğini söyledi. Projenin hayata geçmesinde emeği olan herkese teşekkür eden Başkan Işıklı, “İller Bankası ve SUKAP hibe destekli içme suyu ihalesi bugün yapılmıştır. 50 yıllık su sıkıntısı giderilmiş olacak.  Daha temiz ve daha berrak suya halkımız kavuşmuş olacaktır. Şimdiden değerli halkımıza hayırlı olsun” dedi.  

DURMAK YOK ÇALIŞMAYA DEVAM

Başkan Işıklı sözlerine şöyle devam etti: “Bu konuda bize desteklerini esirgemeyen Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Bakanımız Veysel Eroğlu’na Milletvekillerimiz Ali Özkaya’ya, İbrahim Yurdunuseven’e, İller Bankası Genel Müdürümüz Yusuf Bey’e,  Eskişehir İller Bankası Bölge Müdürümüz Mehmet Akan’a, Düzağaç Belediye Meclisimize, Belde Başkanımıza yani emeği gecen herkesten Allah razı olsun.  Durmak yok çalışmaya devam. Bizi takip etmeye devam edin hizmetler gelmeye devam edecek” diye konuştu. >> Gamze Koçak

Ali Özkaya Recep Tayyip Erdoğan SUKAP Muammer Işıklı Düzağaç Belediyesi Veysel Eroğlu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ekipler görev başında
Ekipler görev başında
Dinar Belediyesi kar tuzlama çalışmalarına başladı
Dinar Belediyesi kar tuzlama çalışmalarına başladı