Advert

“Siyaset araç, hizmet amaçtır”

Saadet Partisi İl Başkanı Adnan Şenel ve yönetim kurulu üyeleri AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Uluçay, “Muhalefet vatanı ve milleti için çalışırsa millet de iktidar da muhatap alır” dedi

“Siyaset araç, hizmet amaçtır”
“Siyaset araç, hizmet amaçtır” Admin
Bu içerik 48 kez okundu.

Saadet Partisi İl Başkanı Adnan Şenel ve yönetim kurulu üyeleri AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.  Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Uluçay, “Afyonkarahisar herkesle her daim karşı karşıya gelebileceğimiz bir şehir. Her daim yüz yüze bakıyoruz. Siyaset araç, hizmet amaçtır. Her birimizin de eğilimi bu yöndedir. Bu yüzden şehrimizi nasıl daha güzel ve yaşanabilir bir şehir haline getirebiliriz derdindeyiz” dedi.

FİKİRLERİ MUHATAP ALINIR

“Muhalefet partileri eğer vatanı, milleti ve kamu yararına çalışır, bunun üzerinde bir yol izlerse elbette her koşulda görüşü, fikirleri muhatap alınır ve desteklenir” diyen Uluçay sözlerini, “Ancak iktidarı yabancı ülkelerin müdahalesinde ve darbelerde ararsa ne millet ne de iktidar muhatap alır. Zira bunun en açık örneği de malum ana muhalefettir. Her fırsatta ABD’ye ve AB’ye üstü kapalı mesaj veren bu zihniyet 90 yıllı bir parti olduğu ile övünür ama milletin her seçimde sandığa gömdüğünü göz ardı eder ve muhalefete mahkûm olarak yaşar” ifadeleri ile noktaladı. Saadet Partisi İl Başkanı Adnan Şenel de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan Uluçay’a teşekkür etti.  

>>Gamze Koçak

Saadet Partisi Adnan Şenel AK Parti Hüseyin Ceylan Uluçay Afyonkarahisar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Atılacak adımlar bizzat görüşüldü
Atılacak adımlar bizzat görüşüldü
Türk ve suriyeli girişimciler bir araya geldi
Türk ve suriyeli girişimciler bir araya geldi