Advert

Sosyal destek tam destek

Çobanlar Belediye Başkanı Ali Altuntaş, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Çobanlar Belediyesinin 2019 yılında ortaklaşa başlattığı “Kadınıyla Genciyle Herkes İçin Daha Yaşanabilir Bir Çobanlar” projesinin inşaat alanında incelemelerde bulundu.

Sosyal destek tam destek
Sosyal destek tam destek Admin
Bu içerik 57 kez okundu.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Çobanlar Belediyesinin ortaklaşa yürüttü ve Zafer Kalkınma Ajansının koordinasyonunda hazırlanan “Kadınıyla Genciyle Herkes İçin Daha Yaşanabilir Bir Çobanlar” isimli projenin inşaat çalışması tüm hızıyla devam ediyor. Çobanlar Belediye Başkanı Ali Altuntaş’ta 2019 yılında başlanan inşaat çalışmasını yerinde inceledi.

HER TÜRLÜ İHTİYACI KARŞILIYOR

Çobanlar’ın AK Partili Belediye Başkanı Ali Altuntaş, “Kadınıyla Genciyle Herkes İçin Daha Yaşanabilir Bir Çobanlar” projesi hakkında bilgiler verdi. Altuntaş, “Kreş, kafeterya, kütüphane, bilgisayar odası, kapalı halı saha, basketbol sahası, fitness salonu, meslek ve sanatsal eğitimlerin verilebileceği alanlar bulunmaktadır”  dedi. “Kadınıyla Genciyle Herkes İçin Daha Yaşanılabilir Bir Çobanlar” projesinin 1 milyon 165 bin TL bütçeyle Zafer Kalkınma Ajansından destek kazandığını ifade eden Başkan Altuntaş, “Projenin Çobanlar İlçesinde en kısa sürede hayata geçmesi için gece gündüz çalışacağız” diye konuştu. Öte yandan Afyonkarahisar Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Vahit Akyol ve Zafer Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Veli Oğuz ile Çobanlar Belediye Başkanı Ali Altuntaş’ı ziyaret ederek, projenin sözleşmesini imzaladılar. >> Sultan ÇOŞGUN / Betül ÖZZDEMİR

Zafer Kalkınma Ajansı Çobanlar Belediyesi Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ali Altuntaş AK Parti
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Atılacak adımlar bizzat görüşüldü
Atılacak adımlar bizzat görüşüldü
Türk ve suriyeli girişimciler bir araya geldi
Türk ve suriyeli girişimciler bir araya geldi