Yatırımlar görüşüldü

AK Parti Bolvadin İlçe Başkanı Av. Hasan Topçu ile yönetim kurulu üyeleri ilçeye yapılması planlanan yatırımları görüşmek üzere Ankara’da bir takım ziyaretlerde bulundular.

Yatırımlar görüşüldü
Yatırımlar görüşüldü Admin
Bu içerik 42 kez okundu.

Bolvadin AK Parti İlçe Başkanı Av. Hasan Topçu ve Yönetim Kurulu Üyeleri bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Ankara’ya gitti. Ankara ziyaretleri kapsamında AK Parti Bolvadin İlçe Başkanı Hasan Topçu ve Yönetim Kurulu Üyeleri Afyonkarahisar Milletvekilleri Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Av. Ali Özkaya, Av. İbrahim Yurdunuseven, Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı ve Eski Milletvekili Ahmet Koca ile görüşmelerde bulundular.

TALEPLERİ KARŞILANMIŞTIR

AK Parti Bolvadin İlçe Teşkilatı olarak Bolvadin'e hizmet üretebilmenin gayreti içerisinde olduklarını ifade eden Ak Parti Bolvadin İlçe Başkanı Av. Hasan Topçu: ‘‘Ankara ziyaretlerimiz bizleri ziyadesi ile memnun etmiştir. Sağolsun vekillerimiz ve bakan yardımcımız ilçemiz ile ilgili tüm taleplerimize olumlu yaklaşım sergilemişlerdir” dedi. Bolvadin ve bölgesini kapsayan elektrik sıkıntılarını çözüme kavuşturacak olan büyük trafo merkezi yapımı için kamulaştırma ve proje çalışmaları başladığını ifade eden Topçu sözlerine şöyle devam etti: “İnşallah yakın zamanda yapımına başlanacaktır. Trafo merkezimiz hizmete alındığında enerji sıkıntısı tamamen ortadan kalkacaktır” diye konuştu. Topçu, Bolvadin Boyvadalık mevkiine, 12.291,52 metrekare alan üzerine kurulması planlanan YAS sulaması ile 549 bin 36 hektar alanın sulanması, 10 adet YAS kuyusundaki enerji ihtiyacını karşılamak amacı ile toplam 648 KWE kurulu güce sahip güneş enerjisi santrali kurulacağını söyleyerek, Güneş Enerjisi Santralinin Pazartesi günü ihalesinin yapılacağını hatırlattı.

HALKIMIZA MİNNETTARIZ

 “Spor salonumuz yıllar öncesinden yapılmış ve ihtiyaçlara cevap vermemekteydi” diyen Topçu, “Gençlerimizin ve spora meraklı halkımızın ihtiyacını en iyi şekilde giderecek, ilçemize yakışır yeni spor salonu ödeneği bugün itibari ile tahsis edilmiştir. Önümüzdeki aylarda ihalesi yapılacaktır.

Bu yatırımların ilçemize kazandırılmasında katkıları olan, Milletvekillerimiz Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven’e, Bakan Yardımcımız Akif Özkaldı’ya, Valimiz Gökmen Çiçek’e, İl Başkanımız Hüseyin Ceylan Uluçay’a, İl Genel Meclis Başkanımız Burhanettin Çoban’a, önceki dönem il Başkanımız Hüseyin Sezen’e, Önceki dönem ilçe başkanımız Ömer Dayı’ ya ve Belediye Başkanımız Fatih Kayacan’a ilçemiz adına teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı. Topçu sözlerine şöyle devam etti; “Bu ülkeye karanlıklar yaşatan,halkımızı karamsarlığa,yoksulluğa sürüklemiş, milletimizin inanç değerlerini yerle yeksan etmiş   ana muhalefet partisinin kronik hastalığı olan istismara dayalı, içi boş siyaset tarzı ülkemizin en büyük sorunudur. Bunun örneklerine, ilimizde de ilçemizde de rastlıyoruz.  Bunlara prim vermeyen halkımıza minnettarız. İlçemizde şimdiye kadar yaptığımız hizmetler ve yatırımlar konusunda ki çalışmalarımızı bundan sonra daha büyük bir şevkle ve heyecanla sürdüreceğiz” dedi. >>GÖKHAN KOCAASLAN

AK Parti Ali Özkaya Veysel Eroğlu Akif Özkaldı Eski Milletvekili Ahmet Koca Bolvadin İlçesi Hasan Topçu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ekipler görev başında
Ekipler görev başında
Dinar Belediyesi kar tuzlama çalışmalarına başladı
Dinar Belediyesi kar tuzlama çalışmalarına başladı