Advert

Yol ve kaldırım bizim işimiz

Bolvadin Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında çarşı merkezinde bozulan yol ve kaldırımlar parke taşı ile yeniden yapılıyor.

Yol ve kaldırım bizim işimiz
Yol ve kaldırım bizim işimiz Admin
Bu içerik 47 kez okundu.

Bolvadin Belediye Başkanı Fatih Kayacan’ın talimatları ile Çarşı Merkezinde daha önceden bozulan kaldırım ve yolları yeniden yapılıyor. Özellikle vatandaşları kış aylarında tozdan ve çamurdan kurtarmak için yol ve kaldırım çalışmalarına ağırlık veren Başkan Kayacan’ın çalışması vatandaşlar tarafından tam not verildi.

“BOLVADİN İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Farklı sebeplerden dolayı meydana gelen yol bozulmalarının düzeltilmesi için yürütülen çalışmalarda oluşan çukurlar da doldurularak yeniden düzenleniyor. Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Fatih Kayacan, yol ve kaldırım çalışmalarına ayrı önem verdiklerini söyleyerek, “Belediyemizin kaynaklarını etkin ve verimli kullanarak daha yaşanabilir bir Bolvadin için çalışıyoruz” dedi.

“VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ”

Başkan Kayacan ayrıca, vatandaşların istek ve taleplerine her zaman açık olduğunu belirterek, “Her zaman vatandaşlarımızın yanında olarak, Bolvadin için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu. >>Betül ÖZDEMİR / Sultan ÇOŞGUN

 

Bolvadin Belediyesi Fatih Kayacan Fen İşleri Müdürlüğü
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Domates üreticilerinden bilgi aldı
Domates üreticilerinden bilgi aldı
3 GOL 3 PUAN
3 GOL 3 PUAN