Karaman teşekkür etti

Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Sinanpaşa Kapalı Spor Salonu yapımı için 2 milyon 700 bin TL ödenek ayrılması nedeniyle emeği geçenlere teşekkür etti.

Karaman teşekkür etti
Karaman teşekkür etti Admin
Bu içerik 51 kez okundu.

Sinanpaşa’nın AK Partili Belediye Başkanı Erdal Karaman, Sinanpaşa’ya yapılacak olan Kapalı Spor Salonunun yapım ihalesinin en kısa zamanda yapılacağını söyleyerek, proje için aynı zamanda Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek’in destekleri ile valilik tarafından 1 milyon TL ödenek ayrıldığını belirtti.

YATIRIMLAR DEVAM EDECEK

Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; “Bu önemli projeye desteklerinden dolayı başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Afyonkarahisar’ımızın gururu Bakanımız Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Milletvekillerimiz Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, Valimiz Gökmen Çiçek, İl Genel Meclis Başkanımız Burhanettin Çoban ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Yeni yatırım ve projeler için çalışmaya ve halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

AK Parti Erdal Karaman Sinanpaşa Belediyesi Veysel Eroğlu Ali Özkaya İbrahim Yurdunuseven Gökmen Çiçek Burhanettin Çoban Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Recep Tayyip Erdoğan
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ekipler görev başında
Ekipler görev başında
Dinar Belediyesi kar tuzlama çalışmalarına başladı
Dinar Belediyesi kar tuzlama çalışmalarına başladı