Advert

AFJET’e örnek olmalı

Başarılı çalışmalarıyla herkesin taktirini toplayan Sandıklı Belediye başkanı Mustafa Çöl her zaman olduğu gibi yine AK Parti’nin 2023 hedefleri doğrultusunda dün saat 20.23’te sosyal medya hesaplarından önemli müjdeler verdi

AFJET’e örnek olmalı
AFJET’e örnek olmalı Admin
Bu içerik 97 kez okundu.

 

Başarılı çalışmalarıyla taraflı tarafsız her kesimin büyük takdir ve sevgisini toplayan Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl her zaman olduğu gibi yine AK Parti’nin 2023 hedefleri doğrultusunda dün saat 20.23’te sosyal medya hesaplarından önemli müjdeler verdi

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl yine yaptı yapacağını. Sık sık partisi olan AK Parti’nin 2023 hedefleri doğrultusunda saat 20.23’te sosyal medya hesaplarından müjdeler veren Başkan Çöl dün akşam yine 20.23’te birbirinden önemli müjdeler verdi. Tüm yurdu etkisi altına alan koronavirüs nedeniyle sıkıntılı günler geçiren hemşehrilerini unutmayan Belediye Başkanı Mustafa Çöl, “Kardeşlikle, sevgiyle, paylaşarak ve birbirimizi anlayarak iyileşeceğiz” diyerek, 25 milyon TL’lik destek açıklamasında bulundu. Başkan Çöl yaptığı açıklamada, “Sandıklı Belediyesi olarak yaklaşık 25 Milyon TL pandemi desteğimiz tüm halkımıza hayırlı olsun” dedi.

21 ARALIK’TA BAŞLIYORUZ

İlçenin büyük bir kısmı SANJET ile ısınırken Başkan Çöl hemşehrilerine büyük bir kıyak yaptı. Yüzde 50 indirim müjdesi veren Başkan Çöl yaptığı açıklamada, “SANJET ve içme suyunda 31 Mayıs’a kadar parça parça veya bütün alımlarınınız 1 000 TL’ye kadarının % 50’sini karşılıyoruz” dedi. Başkan Çöl sosyal medya hesaplarından müjdelerine şu şekilde devam etti; “Hüdai Kaplıcalarında Konaklama ücretlerine 31 Mayıs’a kadar % 50 indirim uyguluyoruz. Belediye ve Şirket kiracılarımızın sözleşmelerini 3 ay süreyle uzatıyoruz. Pazar esnafımızın pazar işgaliye ücretlerinin % 50’sini karşılıyoruz. Konut, iş yeri ayrımı yapmadan geniş bir destek paketi ile sizlerin yanındayız. İyi günde, kötü günde, hastalıkta, sağlıkta, bir ve beraber olacağız. Zor zamanda tüm Sandıklı’mızın yanında olmaya, en az zararla bu musibetten hem bu şehrin, hem de ülkemizin atlatması için çabalıyoruz.

21 Aralık’ta başlıyoruz. Kardeşlikle, sevgiyle, paylaşarak, birbirimizi anlayarak iyileşeceğiz”

Sevdamız Sandıklımız” dedi.

SANJET’e yüzde 50 indirim

İçme suyuna yüzde 50 indirim

25 milyon TL’lik destek paketi

Kaplıca konaklamalarına indirim

Esnafın işgaliye ücretine indirim

Kiraca sözleşmelerine 3 ay uzatım

İşte hizmet böyle olur

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ün dün sosyal medya hesaplarından duyurduğu birbirinden önemli müjdeler kısa sürede yüzlerce yorum ve beğeni aldı. Müjdeler, “İşte hizmet böyle olur” yorumlarına neden oldu.

Mustafa Çöl AK Parti SANJET
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çalışmalarımız titizlikle devam ediyor
Çalışmalarımız titizlikle devam ediyor
Her şey Bolvadin için
Her şey Bolvadin için