Kanatsız melekler nefes olacak

Koronavirüs döneminde yoğun mesai ile saatleri altında hizmet veren sağlık çalışanları ve hayatını kaybetmiş sağlıkçılarının adını ölümsüzleştirmek amacıyla Afyonkarahisar'da Sağlık Hatıra Ormanı oluşturulacak.

Kanatsız melekler nefes olacak
Kanatsız melekler nefes olacak Admin
Bu içerik 50 kez okundu.

Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs ülkemizde de etkisini  arttırarakdevam ediyor. Koronavirüs salgınının başlamasıyla yoğun mesai harcayan ve zor koşullar altında hizmet veren sağlık çalışanlarıunutulmadı. Halkın sağlığı için pandemi sürecinin başlamasıyla  7-24 hasta baktılar. Yer yer evlerine gidemedikleri ve ailelerinden ayrı kaldıkları bu dönemde Afyonkarahisar sağlık çalışanlarını unutmadı.

Sağlıkçılar Adına Hatıra Ormanı

Covid-19 döneminde yoğun bir mesai ile çalışan sağlık çalışanları adına ve hayatını kaybetmiş sağlıkçıların adını yaşatmak amacıyla Afyonkarahisar'da Sağlık Hatıra Ormanı oluşturulacak.

Yapılacak olan projeyle ilgili Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Serhat Korkmaz'ı bilgi veren Görkem Akay ; “Fidan dikimi etkinliği İl Sağlık Müdürlüğü, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ortaklığı ile Yaylabağı'nda 21 Aralık Pazartesi günü saat 13.00'de gerçekleştirilecek” dedi.

>>Betül ÖZDEMİR

 

 

 

 

 

 

 

Sağlık Hatıra Ormanı Uzm. Dr. Serhat Korkmaz Covid-19 İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Afyonkarahisar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kar yağışı etkili olacak
Kar yağışı etkili olacak
Anında müdahale edildi
Anında müdahale edildi