Advert

Yeni Oyuncu Kadrosu Belli Oldu

Yayınlandığı dönemde büyük ilgi odağı olan Sihirli Annem dizisi yeni kadrosuyla ekranlara dönüyor. Dizi Acun Ilıcalı’nın kızı Melisa Ilıcalı tarafından çok sevildiği için Ilıcalı, projeye yeniden hayat veriyor.

Yeni Oyuncu Kadrosu Belli Oldu
Yeni Oyuncu Kadrosu Belli Oldu Admin
Bu içerik 120 kez okundu.

Türkiye’nin İlk Çocuk Fantastik Dizisi olan Sihirli Annem ilk olarak 2003 yılında Gamze Özer tarafından oluşturuldu. Yönetmenliğini ilk olarak Ersoy Güler’in daha sonra Tülay Kocatürk ve son olarak da Kartal Çidamlı yaptı. Gamze Özer ise  dizinin senaristliğini üstlendi. Dizinin ilk bölümü 27 Şubat 2003 tarihinde yayınlandı. Dizi 7 sezonun erkranlarda kaldıktan sonra 10 Mart 2012’de sevenlerine veda etti.

Uzun zaman sonra yeniden canlandırılan proje Acun Ilıcalı sponsorluğunda çekiliyor. Sevilen dizi yeni yayın hayatına yeni dijital içerik platformu olan EXXEN adlı internet sitesinde başlayacak. Dizinin yayınlanan ilk afişi ise ilgi odağı oldu. Dizinin oyuncu kadrosu ise şu şekilde; İnci Türkay ın hayat verdiği “Betüş” karakterine Açelya Topaloğlu, “Sadık” karakterine Emre Altuğ, “Perihan” karakterine Lale Başar, “Suzan” karakterine Hande Katipoğlu “Avni” karakterine Bülent Seyran “Dudu” karakterine Nergis Kumbasar” Firuze” karakterine Eylem Yıldız “Periliçe” karakterine Çiçek Açar “Tuğçe” karakterine Nisa Sofia Aksongur “Eda” karakterine Tara Mcmillan “ceren” karakterine Cemre Demircan, “Cem” karakterine Egemen Uysal, “Çilek” karakterine Eylül Ugan “Yavuz” karakterine Ögeday Girişken hayat verecek. Afişi yayınlanan dizinin yeni kadro performansansı ise merakla bekleniyor.   >>Sultan ÇOŞGUN

 

 

 

 

 

Sihirli Annem EXXEN Acun Ilıcalı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çalışmalarımız titizlikle devam ediyor
Çalışmalarımız titizlikle devam ediyor
Her şey Bolvadin için
Her şey Bolvadin için