Gençlere büyük destek

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’nın talimatlarıyla belediye tarafından kapalı spor salonunda spor mülakatı ve parkur gerektiren sınavlarla ilgili açılan ücretsiz spor kursları ile gençler hayallerindeki mesleğe hazırlanıyor.

Gençlere büyük destek
Gençlere büyük destek Admin
Bu içerik 50 kez okundu.

Polis Meslek Eğitim Merkezi sınavına girecek olan gençler, hazırlıklarını Dinar Belediyesinin açtığı ücretsiz kurslarda tamamlıyor. POMEM Hazırlık Kursu parkur çalışmaları Eğitmeni Barış Menekşe tarafından hafta içi sabah 10:00-12:30 saatleri arasında bayanların, 12:30- 17:00 saatleri arasında ise bay ve bayanların katılımı ile gerçekleşiyor.

“HER ŞEY GENÇLERİMİZ İÇİN’’

Sosyal belediyecilik çalışmaları kapsamında ücretsiz olarak hizmete sunulan spor kursları ile gençlerin aile bütçelerine katkı sunmayı hedeflediklerini ifade eden Belediye Başkanı Nihat Sarı, ‘Geleceğimizin teminatı olan, gençlerimizin mesleki hayallerinin gerçekleşmesine katkı sağlamak amacıyla bu kursları düzenliyoruz” dedi. “Spora gönül veren ve bu sınavlara hazırlanan gençlerimiz, kurslarımıza yoğun ilgi gösteriyor” diyen Başkan Sarı; “Şu anda yaklaşık 50 tane gencimiz burada hazırlanıyor. Kurslarımıza bu şekilde yoğun ilgi olması bizleri mutlu ediyor. Geleceğimizin teminatı gençlerimize yönelik yaptığımız yatırımları artırarak devam ettireceğiz. Sınavlara girecek tüm gençlerimize şimdiden başarılar diliyorum’’ dedi. >>ODAK HABER MERKEZİ

Polis Meslek Eğitim Merkezi POMEM Dinar Belediyesi Nihat Sarı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kar yağışı etkili olacak
Kar yağışı etkili olacak
Anında müdahale edildi
Anında müdahale edildi