İMO üyelerini unutmadı

Afyonkarahisar İnşaat Mühendisleri Odası Afyonkarahisar Temsilciliği tarafından 19 Aralık İnşaat Mühendisleri Odası Günü dolayısıyla meslekte 25, 40, 50 ve 60’ıncı yılını dolduran üyelerine plaket takdim etti.

İMO üyelerini unutmadı
İMO üyelerini unutmadı Admin
Bu içerik 99 kez okundu.

Afyonkarahisar İnşaat Mühendisleri Odası Afyonkarahisar Temsilciliği tarafından 19 Aralık İnşaat Mühendisleri Odası Günü dolayısıyla program düzenlendi. Koronavirüs tedbirleri kapsamında düzenlenen programa İnşaat Mühendisleri Odası Afyonkarahisar Temsilcisi Ahmet Neoldum’un yanı sıra İMO Uşak Şube Başkanı Ali Osman Doruk’ta katıldı. Programda konuşan İMO Afyonkarahisar Temsilcilisi Ahmet Neoldum; “Tüm dünyayı olduğu gibi ülkemizi de esir alan koronavirüs nedeniyle bu yıl coşkumuzu bütün üyelerimizle bir araya gelerek kutlayamadık. Ancak mesleğimize her daim katkısı olan ve meslekte 25, 40, 50 ve 60’ıncı yıllarını dolduran meslektaşlarımıza gerekli pandemi şartları dikkate alınarak plaketlerini verelim istedik. Mesleğimizin duayenlerine teşekkür etmek boynumuzun borcudur” dedi.

PLAKETLERİ TAKDİM EDİLDİ

 “Kuruluş yıl dönümlerimize hakim olan duygu, bir yandan kuruluşumuzun coşkusunu taşırken diğer yandan Odamızı geleceğe hazırlamanın verdiği heyecanı yansıtmaktır” diyen Başkan Neoldum sözlerine şöyle devam etti: “ Odamızın kuruluşunun 66. Yılında, Odamız için çalışan, emek veren ve Odamızı bugünlere taşıyan herkese çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.  Konuşmaların ardından Meslekte 25 yılını dolduran Kazım Çeşeay, Murat Bilgili, İlyas Mert, Bilal Büyüközsoy, Meslekte 40 yılını dolduran Coşkun Kıl, Mehmet Kutlutürk, İrfan Sepin, Hayri Güven, Abdil Avşar, Mustafa Caner, Enver Eren, Abdullah Kundak, Ceyhun Ceylan, Ahmet Çobanoğlu, Meslekte 50 yılını dolduran Necip Taşpınar, Zekai Ütebay, Sabahattin Demirsoy, Münir Bilgili ile Meslekte 60 yılını dolduran Hulusi Diler’e plaketleri İnşaat Mühendisleri Odası Afyonkarahisar Temsilcisi Ahmet Neoldum ile İMO Uşak Şube Başkanı Ali Osman Doruk tarafından takdim edildi. >>Gamze Koçak

İnşaat Mühendisleri Odası Koronavirüs İMO
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kar yağışı etkili olacak
Kar yağışı etkili olacak
Anında müdahale edildi
Anında müdahale edildi