Cem Evine kavuştular

​Emirdağ Ehlibeyt Kültür Derneği Cem Evi Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu ve halkın destekleriyle tamamlanıp kullanıma hazır hale getirildi. Dernek Başkanı Mustafa Ateş emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.

Cem Evine kavuştular
Cem Evine kavuştular Admin
Bu içerik 119 kez okundu.

Emirdağ Ehlibeyt Kültür Derneği Cem Evi ruhsat işlemleri 2011 yılında tamamlanmış olup 2019 yılında Emirdağ belediye başkanı Serkan Koyuncu’nun talimatlarıyla çatı, sıva, boya, kanalizasyon, içme suyu, elektrik tesisatı, lavabo, bahçe ve peyzaj düzenlemesi başkan koyuncunun göreve geldiği günden bu yana tamamlanmış olup hizmete hazır duruma getirildi.

Teşekkür ettiler

Emirdağ Ehlibeyt Kültür Derneği Cem Evi Başkanı Mustafa Ateş “Halkımız için, ibadetimiz, geleneklerimiz, örf ve adetlerimizin yerine getirilmesi için yapmış olduğumuz cem evinde toplandık. Burayı belediye ile beraber yaptık diyebiliriz. Halkımız tarafından yapılan bağışlardan ve belediyemizin katkılarıyla yaptık. Sağ olsunlar şuanda Belediye Başkanımız Serkan Koyuncu’ya ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dedi. Emirdağ Ehlibeyt Kültür Derneği Cem Evinin dedesi cem evinin kullanıma hazır hale getirilmesiyle ilgili;  “Burayı biz öncelikle Belediye Başkanımız Serkan Koyuncu Bey’e ve emeği geçen bütün canlara çok çok teşekkür ederiz onlara minnettarız” diye konuştu.  

>>ODAK HABER MERKEZİ

Emirdağ Ehlibeyt Kültür Derneği Cem Evi Serkan Koyuncu Mustafa Ateş
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ekipler görev başında
Ekipler görev başında
Dinar Belediyesi kar tuzlama çalışmalarına başladı
Dinar Belediyesi kar tuzlama çalışmalarına başladı