Advert

TÜRKİYE TERCİHİNİ YAPTI AFYON!

Pandemi sürecine rağmen İlimiz kongre merkezi olma yolunda hızla ilerliyor. Türkiye çapında yapılacak olan pek çok toplantı için adres olarak Afyon gösteriliyor

TÜRKİYE TERCİHİNİ YAPTI  AFYON!
TÜRKİYE TERCİHİNİ YAPTI  AFYON! Admin
Bu içerik 50 kez okundu.

İÇİŞLERİ BAKANI GELİYOR

İçişleri Bakanlığı 81 İl’den katılımcı ile İlimizde Tanık Koruma konusunda önemli bir toplantı gerçekleştirecek. Double Tree Hilton Otelde gerçekleştirilecek olan toplantı için otelin tamamı kapatıldı. Yarın yapılacak olan toplantıya İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’da katılarak bir konuşma yapacak. Toplantı iki gün sürecek. İlimiz Milletvekilleri de açılış konuşmalarının yapıldığı bölüme katılacaklar.

MTA GENEL MÜDÜRÜ GELİYOR

Yarın bir başka önemli toplantı da Korel otelde gerçekleştirilecek. MTA Genel Müdürü Cengiz Erdem’in de katılacağı toplantıya Türkiye genelindeki 40 önemli otelin Genel Müdürleri ve MTA üst düzey yönetimi katılacak. İlimiz Termal Otellerin MTA’yı ilgilendiren konularının da görüşüleceği toplantıya İlimiz Milletvekilleri de katılacaklar.

KENTSEL YÖNETİM TOPLANTISI

Çarşamba günü İlimiz bir başka önemli toplantıya daha ev sahipliği yapacak. Kentsel Yönetim Genel Müdürü Vedat Gürgen ile ekibinin katılacağı toplantıda İlimiz Mısri Camii ve İmaret Camii çevresinde yapılacak olan kentsel dönüşüm ile ilgili çalışmalara son şekli verilecek. Vali Gökmen Çiçek, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ile birlikte Milletvekillerinin katılacakları toplantıda TOKİ ile birlikte ilgili şirketlerin yönetimleri de hazır bulunacaklar.

>>ÖZEL HABER/ RABİA GÜZBEY

Double Tree Hilton Otel İçişleri Bakanlığı TOKİ MTA
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Teyp hırsızı tutuklandı
Teyp hırsızı tutuklandı
 Şuşa’da destan yazılacak
Şuşa’da destan yazılacak