Afyon’un emrine amadeyiz

Belediyemizi ziyaret eden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret etti. Bakan Soylu Başkandan övgüyle bahsetti, “Başkanımız gayret ve samimiyetle çalışıyor. Afyonumuzun emrine amadeyiz”

Afyon’un emrine amadeyiz
Afyon’un emrine amadeyiz Admin
Bu içerik 55 kez okundu.

Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Afyonkarahisar’a gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Afyonkarahisar Belediyesi’ni ziyaret etti.  Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ve Başkan Yardımcılarımız tarafından karşılanan Bakan Soylu’ya, Vali Gökmen Çiçek, Afyonkarahisar AK Parti Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, beraberindeki eşlik etti.

Kaynaklar iyi kullanılıyor

Afyonkarahisar’da bulunmaktan büyük mutluluk duyduğunu söyleyen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’ten övgüyle söz etti. Bakan Soylu “Sağolsun Başkanımızın ekibiyle birlikte ortaya koyduğu hizmetler, vatandaşla olan sıcak teması,  geleceğe yönelik tasarladığı adımlar ve planlamalar elbette ki hepimizi mutlu etmektedir” dedi. Başkan Zeybek’in gayret ve samimiyetle çalıştığına dikkat çeken İçişleri Bakanı Süleyman Soylu; “Bunu bütün çalışmalarında da görüyoruz. Gayretle samimiyetle mücadeleyi ortaya koyuyor. Bizde gücümüz yettiğince emirlerine amadeyiz. Kaynakları çok iyi kullanma adına irade sergiliyor, hemde tarihimizin bize emanet ettiği kahramanlığın ruhuna uygun adımları atıyor” dedi.

Afyon gizemli bir şehir

Afyonkarahisar’ın gizemli bir şehir olduğunu ifade eden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu;  “Afyonkarahisar gizemli bir şehir. Bir çok farklılığı, zenginliği, sorumluluğu içinde barındıran bir şehrimiz. Bütün bunlara hizmet etmekte ayrı bir şereftir. Hizmet etmek herkese nasip olmuyor.  Birde burada el ele bir durum var, herkes birbirine yardımcı oluyor. Milletvekillerimiz, Valimiz, Belediye Başkanımız İl Başkanımız, Partimiz herkes kolları sıvamış durumda. Bu bizimde moralimizi yükseltiyor. Heyecanımızı artırıyor. Afyonumuzun emrine amadeyiz” dedi. Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ise İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu Belediyemizde ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek kendisine şükranlarını sundu.

AK Parti Hüseyin Ceylan Uluçay Gökmen Çiçek Süleyman Soylu Mehmet Zeybek Afyonkarahisar Belediyesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ekipler görev başında
Ekipler görev başında
Dinar Belediyesi kar tuzlama çalışmalarına başladı
Dinar Belediyesi kar tuzlama çalışmalarına başladı