Advert

“Odak Gazetesi her yerde takip ediliyor”

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Odak Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mehmet Emin Güzbey’i ziyaret etti

“Odak Gazetesi her yerde takip ediliyor”
“Odak Gazetesi her yerde takip ediliyor” Admin
Bu içerik 67 kez okundu.

MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, il merkezinde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaretleri kapsamında Odak Gazetesini ziyaret eden Milletvekili Taytak, Afyonkarahisar’lıların sesi ve tüm ilçelerde takip edilen ODAK Gazetesini ziyaret etmekten büyük mutluluk duyduğunu ifade etti. “Odak Gazetesi Sahibi, kardeşimiz, canımız bir Afyonkarahisar sevdalısı Mehmet Emin Güzbey ile birlikteyiz” diyen Taytak, “Basın bir şehrin kalbidir, beynidir ve ruhudur. Odak Gazetesi de bunların başında gelir” dedi.

IŞIĞINIZ HEP YANSIN

Odak Gazetesinin Afyonkarahisar’ın kültüründe, ekonomisinde, tarihinde, mazisinde ve geleceğinde her zaman güzel duygularda güzel anlayışla sansasyonel, lüzumsuz, gerçek ve doğru bilgilerle yöneten, yönlendiren ve ışık tutan bir basın kuruluşu olduğunu ifade eden Milletvekili Taytak, “Ben şahsım ve Milliyetçi Hareket Partisi Teşkilatlarım adına kıymetli kardeşime başarılar diliyorum. Işığınız hep yansın” diye konuştu.

ŞOVUNU YAPMADINIZ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Odak Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mehmet Emin Güzbey ise, Milletvekili Mehmet Taytak’ın Milletvekili seçildiği günden itibaren Ankara’da tüm Afyonkarahisar’lıların sorunlarını parti ayırımı yapmadan takip ettiğini dile getirdi. Çalışmalarının bir çok kişiye yön verdiğini vurgulayan Güzbey, “Siz bunun şovunu yapmadınız. Her zaman iş yapan noktada oldunuz. Balık bilmezse Halik bilir dediniz. Bundan dolayı da bir gazeteci olarak teşekkür ediyorum. Bunun örneklerini geçmişte çok fazla yaşamadık” dedi.

GÜZEL ÇALIŞMALARA İMZA ATIYORSUNUZ

Milletvekili Mehmet Taytak’ın Cumhur ittifakının içerisinde yer alan bir milletvekili olarak, hem Afyonkarahisar sevdalısı hem de parti teşkilatı ile birlikte güzel çalışmalara imza attığını dile getiren Güzbey sözlerine şöyle devam etti: “İnşallah 2021 yılında da bu daha da hızlanarak devam edecektir buna inanıyorum. Işığımız inşallah hiç sönmesin bizde 9 ışık var. 9’u birden inşallah sonsuza kadar yanacak” ifadelerini kullandı. 

İNŞALLAH KURDELEYİ BİRLİKTE KESERİZ

MHP İl Başkan Yardımcısı Ahmet Kahveci’ye ayrıca başarılar dileyen Güzbey, “Ağır bir yükü var. İnşallah 2021 yılında söz verdiği binayı hep birlikte teşkilatla beraber Afyonkarahisar’a kazandırır. Afyonkarahisar için önemli bir eksiklik. İnşallah 2021 yılında kurdeleyi hep beraber keseriz” diye konuştu. MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’a İl Başkanı Mehmet Kocacan, İl Başkan Yardımcıları Ahmet Kahveci, Doğan Şimşek, İl Sekreteri Beytullah Bostancı ve Merkez İlçe Başkanı Fahri Kartal eşlik etti.

 

MHP MYK Üyesi Mehmet Taytak ODAK Gazetesi Milliyetçi Hareket Partisi Mehmet Emin Güzbey
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çalışmalarımız titizlikle devam ediyor
Çalışmalarımız titizlikle devam ediyor
Her şey Bolvadin için
Her şey Bolvadin için