Advert

Açılış Polis Haftası’nda

Yapımı uzun yıllar süren Ocak ayında ilimize atanan İl Emniyet Müdürü Ali Temiz ile Haziran ayında ilimize atanan Vali Gökmen Çiçek’in üstün gayretleriyle tamamlanan Emniyet Müdürlüğü Yeni Hizmet Binası Polis Haftası’nda açılacak. Bu talimatı bina ile ilgili geniş bir brifing alan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu verdi

Açılış Polis Haftası’nda
Açılış Polis Haftası’nda Admin
Bu içerik 95 kez okundu.

Uzun bir süredir yapımı tamamlanamayan işi alan müteahhitlerin kaçtığı Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü Yeni Hizmet bu yıl içerisinde ilimize atanan İl Emniyet Müdürü Ali Temiz ile Vali Gökmen Çiçek’in gayretleriyle tamamlandı. Uzun yıllar Ankara’da Emniyet Genel Müdürlüğü’nde daire başkanlıkları görevinde bulunan ve genel müdürlük ile ikili ilişkileri çok iyi olan İl Emniyet Müdürü Ali Temiz bu ilişkileri sayesinde tamamlanamayan binayı tamamladı. Emniyet Müdürü Temiz, binanın iç tefrişatı için gerekli olan paranın da Afyonkarahisar İl Özel İdaresi’ne yatırılmasını sağladı. Binanın çevre düzenlemesi ile tefrişatı için çalışmaların kısa sürede tamamlanması beklenmekte.

BAKAN SOYLU’YA BRİFİNG

Dün ilimize gelen bir dizi ziyarette bulunup bazı programlara katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu İl Emniyet Müdürlüğü Yeni Hizmet Binası hakkında geniş bir brifing aldı. Sunumu beğenen ve fotoğrafları inceleyen İçişleri Bakanı Soylu, İl Emniyet Müdürü Ali Temiz’i tebrik ederek binanın açılış tarihi ile ilgili talimat verdi. Bakan Soylu binanın Polis Haftası içerisinde iç tefrişatının da tamamen bitirilip açılmasını istedi. İl Emniyet Müdürü Ali Temiz ise Polis Haftası’nda yeni hizmet binasının açılışını gerçekleştireceklerini söyledi. İl Emniyet Müdürlüğü Yeni Hizmet Binası Nisan ayı içerisinde hizmet vermeye başlayacak.

Ankara’da Emniyet Genel Müdürlüğü Afyonkarahisar Süleyman Soylu Ali Temiz
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Domates üreticilerinden bilgi aldı
Domates üreticilerinden bilgi aldı
3 GOL 3 PUAN
3 GOL 3 PUAN