Advert

30 MİLYAR TL’LİK YATIRIM

Orman ve Su İşleri eski Bakanı İlimiz Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu yayınladığı yeni yıl mesajında AK Parti iktidarında ilimize yapılan yatırımları anlattı. Prof. Dr. Eroğlu, “2021 Afyonkarahisar’ın yılı olacak”

30 MİLYAR TL’LİK YATIRIM
30 MİLYAR TL’LİK YATIRIM Admin
Bu içerik 55 kez okundu.

Orman ve Su İşleri eski Bakanı İlimiz Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, yeni yıl mesajı yayınladı. Eroğlu mesajında ilimize 18 yılda yapılan yatırımları tek tek açıkladı. Afyonkarahisar’a muazzam yatırımlar yaptıklarını dile getiren Prof. Dr. Eroğlu, “Afyonkarahisar’a 30 Milyar TL’lik muazzam bir yatırım gerçekleştirdik. 2020 yılı her ne kadar üzücü hadiselerle geçmiş olsa da hizmetler bakımından özellikle Afyonkarahisar’da büyük proje ve yatırımların devam ettiği bir yıl olmuştur. Biz her daim bu şehrin birer hizmet neferi olarak gece-gündüz demeden ilimiz için şevk ve heyecanla çalışıyoruz” dedi.

VİRÜSLE MÜCADELE ETTİK

Prof. Dr. Eroğlu, “Son 18 yılda ilimize takriben 30 milyar TL’lik muazzam bir yatırım gerçekleştirdik. Afyonkarahisar’ımızı adeta yatırımların merkezi haline getirdik. Eğitimden sağlık ve ulaşıma, su yatırımlarından tarım ve ormancılığa, turizmden sanayiye Afyonkarahisar’ı yıldız şehir haline getirdik. Güçlü sağlık altyapımız ve hastanelerimizle Covid-19’la etkin mücadele ettik. 2003 yılından itibaren şehir merkezimiz ve ilçelerimize kazandırdığımız hastane ve sağlık tesisleriyle covid-19 sürecinde vatandaşlarımıza etkin sağlık hizmeti sunuyoruz. İlimizde sağlık hizmetlerinden memnuniyet oranı 2003 yılında yüzde 40 iken, 2020 yılında yüzde 98’e yükselmiştir. Afyonkarahisar’a ülkemizin en modern ve ileri teknoloji ile donatılmış hastanelerini kazandırdık” dedi.  >>ODAK HABER MERKEZİ

Dr. Veysel Eroğlu Afyonkarahisar Covid-19 Orman ve Su İşleri AK Parti
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uyuşturucu tacirleri yakalandı
Uyuşturucu tacirleri yakalandı
Birileri Buna Dur Demeli !
Birileri Buna Dur Demeli !