Advert

Gurur veren başarı

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek 2. Belediyelerarası Naim Süleymanoğlu Halter Şampiyonasına katılan ve başarı elde eden Afyon Belediye Spor Halter Takımını makamında kabul etti.

Gurur veren başarı
Gurur veren başarı Admin
Bu içerik 62 kez okundu.

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek 2. Belediyeler arası Naim Süleymanoğlu Halter Şampiyonasına katılarak kazandığı madalyalarla göğüs kabartan Afyon Belediye Spor Halter Takımını makamında ağırladı. Şampiyon takımı ve hocalarını yürekten kutlayan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, bundan sonraki müsabakalarda da başarılar dileyerek genç sporcuların daima yanında olduğunu söyledi.

“SPORCULARIMIZIN YANINDAYIZ”

Halter şampiyonasında başarı gösteren gençler ile ilgili tebriklerini ileten Başkan Zeybek; “Türkiye Belediyeler arası Naim Süleymanoğlu Halter Şampiyonası’nda şampiyon olan gençlerimizi ve hocalarını tebrik ediyorum. Güzel bir başarı yakaladılar. Belediye olarak her zaman gençlerimiz ve sporcularımızın yanındayız bunu bir kez daha vurgulamak istiyorum. İnşallah daha büyük başarılar göstermelerini kendilerinden diliyorum. Allah yar ve yardımcıları olsun” dedi.

>>ODAK HABER MERKEZİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mehmet Zeybek Naim Süleymanoğlu Afyonkarahisar Belediyesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Daha ferah bir ilçe olacağız
Daha ferah bir ilçe olacağız
Gümüşhanespor ve AFJET Afyonspor maçı başladı
Gümüşhanespor ve AFJET Afyonspor maçı başladı