Advert

HEDEF 3. LİG

Afyonkarahisar 2019-2020 Süper Amatör Ligini şampiyon tamamlayarak il ve ilçenin Bölgesel Amatör Ligde (BAL) temsil etmeye hak kazanan İscehisarspor lige katılım için Türkiye Futbol Federasyonu’na başvurusunu gerçekleştirdi.

HEDEF 3. LİG
HEDEF 3. LİG Admin
Bu içerik 165 kez okundu.

İscehisarspor Kulüp Başkanı Erdem Mercan yaptığı açıklamada; “Lige katılım payını yatırarak Türkiye Futbol Federasyonuna katılım için gerekli evrakları gönderdik. Kadro yapılanması için çalışmalarımız devam ediyor. Bundan sonraki süreçte de gerekli tüm şartları sağlayarak federasyonumuzun alacağı kararı bekleyeceğiz. Her zaman olduğu gibi bu süreçte de yanımızda olarak her türlü desteği sağlayan Belediye Başkanımız Ahmet Şahin’e teşekkür ediyorum.” dedi.

“HEDEFİMİZ PROFESYONEL LİĞ”

İl ve ilçeyi BAL’da temsil edecek olan İscehisarspor’un bulunduğu her kulvarda Şampiyonluğun en büyük adayı olduğunun altını çizen Belediye Başkanı Ahmet Şahin; “Hedefimiz 3. lig. Bölgesel Amatör Ligi şampiyon tamamlayarak profesyonel liglerde mücadele etmektir. Bu anlamda takımımıza her türlü desteği sağlayacağız. Şampiyonluk yolunda kulüp yönetimimize, teknik ekibimize ve futbolcularımıza başarılar diliyorum” dedi.

>>ODAK HABER MERKEZİ

İscehisarspor Kulüp Başkanı Erdem Mercan Türkiye Futbol Federasyonu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çalışmalarımız titizlikle devam ediyor
Çalışmalarımız titizlikle devam ediyor
Her şey Bolvadin için
Her şey Bolvadin için