Advert

İlk ziyaret İscehisar’a

Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere baba ocağı İscehisar’a gelen Demokrat Parti Genel Başkan’ı Gültekin Uysal, DP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt’la ile birlikte İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin’i ziyaret etti.

İlk ziyaret İscehisar’a
İlk ziyaret İscehisar’a Admin
Bu içerik 29 kez okundu.

Genel Başkan Uysal ve Milletvekili Enginyurt’un ziyaretleri dolayısıyla duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanı Ahmet Şahin, İscehisar’ın mermerin başkenti olduğuna vurgu yaparak irili ufaklı 870 firmada yıllık 3 milyon ton mermer üretilerek dünyanın 114 ülkesine ihraç edildiğinin altını çizdi. “Belediyecilik anlamında da ilçemizin hak ettiği yere gelmesi için çalışmalar yapıyoruz” diyen Başkan Şahin, “İscehisar’ımızın geleceğine yön verecek projelerimizi hayata geçirmek adına büyük hamleler yapacağız. Bugüne kadar sağlamış olduğunuz destek ve ilk ziyaretinizi ilçemize gerçekleştirdiğiniz için teşekkür ediyorum” dedi.

TÜM İL VE İLÇELER GEZİLECEK

Ziyarette konuşan Genel Başkan Uysal, “Baba ocağım olan İscehisar’da sizlerle birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Memleketimizin güzel hizmetlere ihtiyacı var. Yaptıklarımızın yanı sıra yapamadıklarımızın da sorumluluğu ve bilinciyle çalışıyoruz. Yarın “Diyarbakır Annelerini” 7 Ocakta Konya, akabinde de tüm il ve ilçelerimizi gezeceğiz. Türkiye’deki tüm belediyelere talibiz” dedi.

KARIŞ KARIŞ GEZECEĞİZ

Başkan Şahin’e verdikleri söz gereği ilk ziyaretlerini İscehisar’a gerçekleştirdiklerini söyleyen Milletvekili Enginyurt, İscehisar’da bulunmaktan ve gösterilen ilgiden dolayı oldukça mutlu olduğunu söyledi. DP Genel BaşkanI Gültekin Uysal’ın tabiriyle iktidar olmaya talip olduklarını belirten Enginyurt, “Tüm Türkiye’yi karış karış gezeceğiz demokrasinin merkezi 75 yıllık çınar Demokrat Partiye katılmaktan dolayı çok mutluyum” ifadelerini kullandı. 

İSCEHİSAR HAK ETTİĞİ DEĞERİ GÖRECEK

Türkiye Büyük Millet Meclisinde yapacakları çalışmalar ile İscehisar’ın hak ettiği değeri görmesini sağlayacaklarını söyleyen Enginyurt, “Misafirperverlikleri dolayısıyla Belediye Başkanımız Ahmet Şahin’e teşekkür ediyor çalışmalarında başarılar diliyorum. Allah birliğimizi büyüterek devam ettirsin inşallah” dedi.

Halk pazarını ziyaret etti

Genel Başkan Gültekin Uysal ile Milletvekili Cemal Enginyurt belediye ziyareti sonrası halk pazarında esnaf ve vatandaşlarla bir süre sohbet ettikten sonra, Demokrat Parti İlçe Teşkilatını ziyaret etti. Ziyarette Demokrat Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hikmet Bülbül, Demokrat Parti İscehisar İlçe Başkanı Yıldırım Mercan, Belediye Meclis Üyeleri ile vatandaşlar hazır bulundu.

 >>GÖKHAN KOCAASLAN

Gültekin Uysal Demokrat Parti İscehisar Belediyesi Cemal Enginyurt Ahmet Şahin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Teyp hırsızı tutuklandı
Teyp hırsızı tutuklandı
 Şuşa’da destan yazılacak
Şuşa’da destan yazılacak