Advert

Bin 49 çift mutluluğa ‘evet’ dedi

Afyonkarahisar Evlendirme Birimi tarafından 2020 yılı içerisinde başvuran ve yapılan incelemelerde uygun görülen bin 49 çifttin nikahı kıyıldı

Bin 49 çift mutluluğa ‘evet’ dedi
Bin 49 çift mutluluğa ‘evet’ dedi Admin
Bu içerik 38 kez okundu.

COVİD-19 salgınına rağmen evlenmek isteyen bin 49 çiftin, Afyonkarahisar Belediyesi Evlendirme Birimi tarafından nikahları kıyıldı. Ayrıca, Evlendirme Birimi tarafından 309 çiftte evlilik izni verilerek, farklı yerlerde nikahlarının kıyılmalarına müsaade edildi. Belediye Başkanı Mehmet Zeybek de dünya’yı ve ülkemizi etkisi altına bırakan korona virüs salgınına rağmen yoğun çalışma temposundan fırsat bulduğu zamanlarda genç çiftleri kırmadı ve nikahlarını kıyarak bir ömür boyu mutluluklar diledi.

MUTLULUKLARINA ORTAK OLDU

Temizlik, maske ve sosyal mesafe kuralları çerçevesinde evlenmek isteyen genç çiftlerin nikahlarını kıymaktan büyük mutluluk duyduğunu söyleyen Başkanı Zeybek, “Belediyemizin her birimi pandemi sürecinde özverili bir çalışma yürüttü. Vatandaşlarımıza hizmet götürme noktasında belediye olarak pandemi kurullarına uyarak elimizden geleninin fazlasını yaptık ve yapamaya devam ediyoruz. Özellikle yuva kurmak isteyen çiftlerimizin nikahlarını kıydık. Evlendirme Birimimiz yıl içerisinde başvuran ve incelemeler sonucu olumlu görülen 1049 çiftimizin nikahını kıydı. Bizlerde genç çiftlerimizin nikahlarına zaman zaman katılarak onların mutluluklarına ortak olduk” dedi.

>>Gökhan Kocaaslan

COVİD-19 Afyonkarahisar Belediyesi Evlendirme Birimi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çalışmalarımız titizlikle devam ediyor
Çalışmalarımız titizlikle devam ediyor
Her şey Bolvadin için
Her şey Bolvadin için