Advert

“Nice güzel yıllara birlikte kavuşacağız”

AFSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Sayın, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Sayın mesajında,2020 yılında yaşanan talihsiz olayları hatırlatarak, 2021 yılında güzel temenni dileklerinde bulundu

“Nice güzel yıllara birlikte kavuşacağız”
“Nice güzel yıllara birlikte kavuşacağız” Admin
Bu içerik 81 kez okundu.

2020 YILI BEKLENMEDİK BİR YIL OLDU

AFSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Sayın yeni yıl mesajında; “Yeni bir yıla başlarken geride bıraktığımız 2020 yılı herkes için beklenmedik bir yıl oldu. Çin’de başlayıp kısa sürede dünyaya yayılan Kovid-19 salgını tüm dünyayı etkisi altına aldı. Salgın küresel düzeyde yaklaşık 38 milyon insana bulaştı, 1,2 milyonu aşkın kişi hayatını kaybetti, 29 milyondan fazla insanın iyileşmesine rağmen, salgının yaşam ve ekonomi üzerindeki etkisi devasa boyutlara ulaştı” dedi.

SALGININ ETKİSİ HALA DEVAM EDİYOR

Ülkelerin salgına karşı sert, toplumsal ve ekonomik önlemler aldığını ifade eden Başkan Sayın; “ Bu süreçte, toplumsal hareketliliğin azalması ve sosyal yalıtım kavramının gündeme gelmesiyle ülkelerin salgının yayılmasını engellemek amacıyla sınırlarını kapamaları ve ekonomik faaliyetleri kısıtlamaları tüm dünyada ciddi ekonomik etkiler ortaya çıkardı ve hala bu kısıtlamaların etkileri devam etmektedir” diye konuştu.

GÜZEL DİLEKLERDE BULUNDU

 “Yaşanan bütün bu olumsuzluklara rağmen yepyeni umutlarla yeni bir yıla daha merhaba demenin heyecanı içindeyiz” diyen Sayın, “Ne mutlu bizlere ki bütün bu yaşananlara rağmen milletçe birlik ve beraberlik içerisinde, birbirimize kenetlenmiş, daha güçlü bir ülke olarak, geleceğe daha bir güvenle bakarak yeni bir yıla daha giriyoruz. Yeni beklentilerle ve umutlarla dolu yeni bir yıla girerken, millet olarak; birlik, beraberlik içerisinde, kardeşlik içerisinde, azim ve kararlılıkla geleceğe yürümeye devam edeceğiz.”

“AYDINLIK YARINLARA BİRLİKTE TAŞIYACAĞIZ”

“ Daha büyük sevinçler, daha büyük heyecanlar yaşanacağını vurgulayan Sayın, “Ülkemizi çok daha aydınlık yarınlara hep birlikte taşıyacak, nice yeni güzel yıllara birlikte kavuşacağız.Bu duygu ve düşüncelerle, 2021 yılının ülkemize, milletimize, tüm insanlığa, huzur, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.  

>>ODAK HABER MERKEZİ

AFSİAD Kadir Sayın
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çalışmalarımız titizlikle devam ediyor
Çalışmalarımız titizlikle devam ediyor
Her şey Bolvadin için
Her şey Bolvadin için