Advert

2021’de güzel hizmetler kazandıracağız

İl Genel Meclisi’nin 2021 yılı Ocak ayı toplantısı İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban başkanlığında toplandı.

2021’de güzel hizmetler kazandıracağız
2021’de güzel hizmetler kazandıracağız Admin
Bu içerik 41 kez okundu.

İl Genel Meclisi 2021 yılı Ocak ayı toplantılarının 1’inci bileşimi Başkan Burhanettin Çoban başkanlığında gerçekleştirildi. Koronavirüs tedbirleri kapsamında maske, mesafe kurallarına uygun gerçekleşen toplantıya İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Murat Toy’da katıldı.

BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI VERDİ

Toplantının açılış konuşmasını yapan Başkan Çoban, İl Genel Meclis Üyelerinin yeni yılını tebrik ederek, önceki yıllarda olduğu gibi 2021 yılında da tek gayelerinin, birlik ve beraberlik içerinde Afyonkarahisar’a güzel hizmetler kazandırmak olacağını söyledi.  

TEMDİDEN UZATILDI

Konuşmanın ardından gündem maddelerini geçildi. 2021 yılı için İlimizde başvuru yapılacak olan, I (a) Grup Maden Ocaklarının ruhsatlandırılmasında ve mevcut 1 (a) Grubu Maden Ocakları için temdid talebinde bulunulması halinde, I (a) Grubu Maden İşletme Ruhsat sürelerinin temdiden uzatılması konusu görüşüldü.

KÖY MUHTARLIĞINA DEVİR EDİLDİ

İl Özel İdaresine ait, 2001 model Caterpilar marka kazıcı yükleyicinin, Taşınır Mal Yönetmeliğinin 31. Maddesinin 3/b bendi uyarınca, sigorta, çalıştırma sorumluluğu, bakım ve onarım giderleri, İSG tedbirleri ve her türlü yasal sorumluluğu muhtarlığa ait olmak üzere, Efe Köyü Muhtarlığına devir edilmesi konusunun görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

OY BİRLİĞİ İLE KABUL EDİLDİ

Sandıklı’ya Reşadiye Köyünde yer alan, 217 ada 8 ve 9 parsellerde yer alan okul alanının bir kısmının kültürel tesis alanı olarak düzenlenmesi ve 219 ada 2 parselin konut alanı olarak imar planı bulunan bir kısmının okul alanı olarak yeniden düzenlenmesi imar planı değişikliği görüşülerek oy birliği ile ilgili komisyona havale edildi.

KOMİSYONLARA HAVALE EDİLDİ

Sandıklı’ya bağlı Akin Köyünde yer alan, tapusunda Erikli Mevkii, 173 parsel numarası ile kayıtlı, 20.500,00 m2 lik taşınmaz üzerinde "Tarımsal Depolama Alanı" amaçlı olarak hazırlanan, imar planı ve eklerinin onaylanması görüşülerek ilgili komisyona havalesi oy birliği ile kabul edildi. İl Genel Meclisi 2021 yılı Ocak ayı toplantılarının ikinci bileşimi bugün gerçekleştirilecek.  >>Gökhan Kocaaslan

İl Özel İdaresi Efe Köyü Burhanettin Çoban Murat Toy Sandıklı İlçesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Domates üreticilerinden bilgi aldı
Domates üreticilerinden bilgi aldı
3 GOL 3 PUAN
3 GOL 3 PUAN