“sinanap03” zehir taciri çıktı

Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, sosyal medya üzerinden “sinanap03” kullanıcı isimli hesap üzerinden müstehcen fotoğraflar paylaşan şahıslara yönelik yapılan operasyonda çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirildi.

“sinanap03” zehir taciri çıktı
“sinanap03” zehir taciri çıktı Admin
Bu içerik 86 kez okundu.

İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler twıtter adlı sosyal medya üzerinden “sinanap03”  kullanıcı isimli hesap üzerinden müstehcen paylaşan ve kimliğini gizleyen emniyet personeline 70 TL karşılığında uyuşturucu madde geçirebileceğini söylemesi üzerine şahıslar ile irtibata geçildi. Ekipler İl Merkezinde bir petrol ofisinde buluşmak için bir araya gelen şahısları gözaltına aldı.

ÜZERLERİNDEN UYUŞTURUCU MADDE ÇIKTI

Gözaltına alınan Bayram K. ile İbrahim Ö. isimli şahısların üzerlerinde yapılan aramada sigara kutusu içerisinde 51 adet Extacy(Ekstazi) olarak adlandırılan uyuşturucu madde ele geçirildi. Yakalanan 2 kişiden İbrahim Ö.’ye sosyal medya üzerinden müstehcen görüntü paylaşmaktan, Bayram K. ise tanık olarak İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Narkotik Şube Müdürlüğüne 51 uyuşturucu hap ile teslim edildi. >>ODAK HABER MERKEZİ

 

İl Emniyet Müdürlüğü Afyonkarahisar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kar yağışı etkili olacak
Kar yağışı etkili olacak
Anında müdahale edildi
Anında müdahale edildi