Sinanpaşa’nın parlayan yıldızı

Kılıçaslan Belediye Başkanı Halil Çelebi’nin girişimleri, MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’ın yakın takibi ile beldeye itfaiye aracı kazandırıldı. Başkan Çelebi, şimdiye kadar kasabaya vermiş olduğu desteklerinden dolayı Kılıçarslan halkı adına Milletvekili Taytak’a ve MHP Afyonkarahisar teşkilatına teşekkür etti

Sinanpaşa’nın parlayan yıldızı
Sinanpaşa’nın parlayan yıldızı Admin
Bu içerik 84 kez okundu.

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’ın belediyelere araç ve ekipman desteği devam ediyor. Kılıçarslan Belediyesinin araç parkuruna daha önce kepçe kazandıran Milletvekili Taytak bu seferde kasabanın en önemli ihtiyacı olan itfaiye aracını kazandırdı. İtfaiye ve kepçe aracı için Kılıçarslan belediyesinde alım töreni yapıldı. Programa belde halkı da katıldı. Araçlar için kurban kesildi ardından dualar okundu.

MİLLETVEKİLİ TAYTAK’A TEŞEKKÜR

Beldeye şimdiye kadar vermiş olduğu desteklerinden dolayı Milletvekili Taytak’a teşekkür eden Başkan Çelebi, “Geçtiğimiz aylarda belediyemizin araç parkuruna bir kepçe kazandırmıştık. Şimdi de Milletvekilimiz Mehmet Taytak’ın ve MHP Afyonkarahisar il teşkilatımızın girişimleri ile araç parkurumuza itfaiye aracı kazandırdık. Buradan ayrıca, Türkiye Belediyeler Birliği Genel Başkanı Fatma Şahin'e ve Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Birol Ekici’ye de teşekkür ediyorum. İtfaiye aracımızda kasabamıza hayırlı olsun”

VAATLER YERİNE GELİYOR

Belediye başkanı seçildiği günden bugüne kadar yaptığı hizmetlerle Kılıçarslan’ı bölgenin parlayan yıldızı yapan Başkan Halil Çelebi, seçim öncesi meydanlarda vermiş olduğu sözlerin birçoğunu yerine getirdi. Kılıçarslan tarihinde görülmemiş hizmetleri kısa zaman içerisinde hayata geçiren Başkan Çelebi’yi kasaba halkı takdirle karşılıyor. Belediye çalışmaları hakkında bilgiler veren Başkan Çelebi, “2019 yılı Mart ayından bugüne kadar her alanda kasabamıza hizmet ettik. Vatandaşlarımızın talep ve isteklerini öncelik alarak yatırımlarımızı gerçekleştirdik. Şimdiye kadar 50 bin metre kare parke taşı döşedik. 2 bin metre kanalizasyon çalışması yaptık. Kasabamızın içmesuyu sorununu çözdük. Belediye binamızı ve atıl vaziyette olan lojmanlarımızın tadilatını yaptık. Okullarımızın parke ve çevre düzenlemesi gibi ihtiyaçlarını giderdik. Yine kullanılmayan sağlık ocağımızı tadilat yaparak kasaba halkımızın tekrar hizmetine sunduk. Kasabamızın girişinde EDS sistemine geçerek belediyemizin bütçesine ek gelir sağladık.”

“KILIÇASLAN’I TAKİP EDİN”

2021 yılında da hizmetlerin artarak devam edeceğini belirten Başkan Çelebi, Kılıçaslan’ı takip etmelerini istedi. Başkan Çelebi, “2021 yılında da belde halkımıza önemli müjdelerimiz olacak. Kasabamıza TOKİ tarafından 135 adet konut yapılacak. Güneş enerji sistemine geçerek belediyemizin bütçesine katkı sağlayacağız. Araç parkurumuzu yine genişleteceğiz. Diğer projelerimiz ise ilerleyen zamanlarda açıklayacağım. Bölge halkından Kılıçarslan’ı takip etmelerini istiyorum. Hizmetlerimiz tüm hızıyla devam edecek”

>>GÖKHAN KOCAASLAN

 

Milliyetçi Hareket Partisi Mehmet Taytak Halil Çelebi Kılıçaslan Belediye TOKİ
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ekipler görev başında
Ekipler görev başında
Dinar Belediyesi kar tuzlama çalışmalarına başladı
Dinar Belediyesi kar tuzlama çalışmalarına başladı