Advert

“Bunlar Faşist Zihniyet…”

Başkan Uluçay düzenlemiş olduğu basın toplantısında ülke ve Dünya gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Uluçay her türlü faşist zihniyetlerin karşısında Ak Parti Teşkilatlarının olacağını belirtti

“Bunlar Faşist Zihniyet…”
“Bunlar Faşist Zihniyet…” Admin
Bu içerik 100 kez okundu.

Ak Parti Afyonkarahisar İl Teşkilatı düzenlemiş olduğu basın toplantısında konuşan Ak Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Uluçay geçtiğimiz hafta yürüttükleri faaliyetlerden bahsederek açıklamalarına başladı. Başkan Uluçay geçtiğimiz hafta İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu ağırladıklarını ve şehirle ilgili taleplerini ilettiklerini belirtti.

Talepleri Yerinde Dinledi

Başkan Uluçay yapmış oldukları ziyaretlerden söz ederek Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği Başkanı Emre Öztürk ve yönetimini ziyaret etti. Ziyaretlerine devam eden Başkan Uluçay Milletvekilimiz İbrahim Yurdunuseven ve yönetim kurulu üyelerimizle birlikte muhtarlar derneğimizi ziyaret etti. Berberler ve kuaförler odasını ziyaret ederek dernek oda başkanı Ahmet Tan ve yönetimini ziyaret edip Devletimizin Pandemi dolayısıyla verdiği destekleri anlatıp taleplerini dinlediğini belirtti. Aynı zamanda Çay ilçesini ziyaret eden Başkan Uluçay Çay esnafının taleplerini yerinde dinledi.

“Polisimizin yanındayız”

Başkan Uluçay konuşmasına Boğaziçi Üniversitesin de meydana gelen olaylarda polisimize yapılan saldırı dolayısıyla polisimize destek vermek için Emniyet Müdürü Ali Temiz’i ziyaret ederek polisimizin yanındayız mesajı verdiğini ifade etti.Başkan Uluçay “Boğaziçi Üniversitesinde Cumhurbaşkanımız meşru zemini hukuki olarak yasal olarak rektör atama hakkını gayri meşru görmek başka bir şeydir. Ama bir yasal düzenlemeyi demokratik siyaset zeminine tartışmak başka bir şeydir. Biz polisimizin önünde terör örgütünün sözde marşını söyleyip tahrik eden ve katil polis diye slogan atan zihniyetle her daim mücadele edeceğiz” dedi.

Şehrimizin Barajı

Çay ilçesini ziyaret eden Başkan Uluçay yapılan baraj hakkında açıklamalarda bulundu; “Çay ilçemizde bölgemizin en büyük barajı olma özelliğine sahip olan ve inşaatının büyük bir kısmı tamamlanan çay barajımızı ziyaret ederek incelemelerde bulunduk. Bizi mutlu eden kısmı barajın yüzde 15 oranında su toplamaya başlaması bizleri mutlu etti” dedi.

“Karşınızdayız”

Afyonkarahisar Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay “81 ilimiz de eş zamanlı olarak yaptığımız basın açıklamasında Ak Parti hükümetinin yıkılması için afet bekleyen Can Ataklı bekleyen İlker Başbuğ ve başörtülü hakimler den rahatsız olan Fikri Sağlar ile ilgili suç duyurusunda bulunduk. Şu ülke bölünse, bir savaşta yenilse terör tırmansa da Erdoğan ülkeyi ne hale getirdi diyebilsek diye bekleyen CHP’nin adeta sözcülüğünü yapan Can Ataklı gibi zihniyetler ülkemizin demokratik kazanımlara dönük her türlü saldırı da faşist zihniyet karşısında Ak Parti teşkilatlarını bulacaktır” dedi.

Dayanıklı Evler

Kentsel dönüşüm ile alakalı Afyonkarhisar Kocatepe üniversitesinde Afyonkarahisar Belediye Başkanı, Milletvekilleriyle birlikte kentsel dönüşümle ilgili toplantıya katıldık. Toplantıda hak sahiplerinin kentsel dönüşümle ilgili taleplerini aldığını belirterek Yatay mimariye geçildiğini söyleyen Uluçay “Biz vatandaşımızın kendilerine iyi ve depreme dayanıklı evlerde yaşatmayı planlıyoruz, muhalefet hayalini bile kuramayacağı hizmetleri gerçekleştirmemizi engellemek için her türlü kışkırtıcılığı yapmakta geri durmuyor” dedi.

“Vatandaşımızın her daim yanındayız”

SMA hastalarıyla alakalı muhalefetin gündemde getirdiği olaylarla ilgili açıklama yapan Başkan Uluçay  “SMA hastalarının varlık fonuna aktarılan 75 milyon liranın bağışlama talebine değineceğim. Kuşkusuz her biri de tek merkezden talimat almışcasına SMA hastalarıyla ilgili sosyal medyada gündem oluşturdu ancak mesele biliyorsunuz, SMA hastaları değil hükümetimizin SMA hastalarını muhalefetin belirttiği 75 liranın kat kat fazlasını ve tüm SMA‘lı hastalarımızı ayırt etmeksizin hizmet veriyor. Biz dünyanın en iyi sosyal devlet anlayışına sahibiz. Vatandaşlarımızın her daim yanındayız”dedi.

“Halk iradesine riayet etmelidir”

Afyonkarahisar İl Başkanı Uluçay Amerika Birleşik Devletlerin de çıkan olaylarla alakalı ;“Dünyanın her yerinde olduğu gibi Amerika Birleşik Devletlerin’de de demokratik süreçlerin üstünlüğünü savunuyoruz. Herkes seçim sonuçlarına olgunlukla kabul etmelidir. Kesinleşmiş seçim sonuçlarını ve hukuku tanımayan eylemler meşru değildir. Herkes halk iradesinin üstünlüğüne ve hukuka riayet etmelidir. Şiddet asla bir hak arama yöntemi değildir. Herkesi demokratik değerlere saygılı olmaya davet ediyoruz ve olayları endişeyle takip ediyoruz” diyerek görüşünü belirtti.

Başkan Uluçay ayrıca Ak Parti’nin iktidara geldiği ilk günden itibaren yapılan köklü reformlardan bahsetti.

14 Aralık çalışan Gazeteciler gününü de unutmayan Başkan Uluçay, “10 ocak gazeteciler günü şehrimizde yayın hayatını sürdüren 2 televizyon kanalı 7 gazete ve yaklaşık 30 internet sitesi var şehrimiz basın konusunda çevre illere göre bir hayli zengin bir yapıya sahip salgın sürecinde canı pahasına dağıtıcısından editörüne haber spikerine tüm basın mensubu kardeşlerimizin 10 Ocak çalışan gazeteciler gününü kutluyorum” dedi.

Haberin Detayları

  • Ak Partili bazı yöneticilerin toplantı esnasında sosyal medya merakı dikkatlerden kaçmadı.
  • Toplantıya katılan AK Partili yöneticilerin bir kısmında maske varken, bir kısmında olmaması da ayrı bir dipnot olarak kaydedildi.
  • Basın toplantısı sonrasında gazetecilerin soru sormadığı gözlemlendi.
  • 14 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü en erken kutlayan isimlerden bir tanesi Ak Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay oldu. Başkan Uluçay basın mensuplarına kendi elleriyle hem kalem hem de harici bellek hediye etti.
Ak Parti Hüseyin Uluçay Ali Temiz
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Teyp hırsızı tutuklandı
Teyp hırsızı tutuklandı
 Şuşa’da destan yazılacak
Şuşa’da destan yazılacak